Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik kedvesek és jóindulatúak,...

Akik kedvesek és jóindulatúak, hogy maradtatok ilyenek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy annyi rossz dolog van, én régebben ilyen voltam, de annyi minden történt, ami ezt elrontotta.. Hogy lehetne jónak maradni, amikor ömlik az emberre a többi ember rosszindulata, irigysége, stb? Van olyan, akinek sikerült? Hogy? Én is vissza szeretnék változni, csak nem tudom hogy lehetne..
2020. dec. 27. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A jó dolgokkal és emberekkel foglalkozok, a rosszakat ignorálom. Ne törődj azokkal, akik lehúznának, zárd ki őket az életedből.
2020. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Szarkazmus , irónia ez a kettő ami miatt még nem lettem k0csög. Akik gonoszak velem azokat felidegesítem, hogy megharagudjanak rám és utána békénhagynak.
2020. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oké, de akik ilyenné tettek, az az egyik a legjobb barátnőm volt, féltékeny lett rám és addig piszkált, míg megutáltuk egymást, a másik a volt főnököm, aki mindent rám kent, amit valaki elrontott, mert én voltam a legkisebb porszem a cégnél, miközben soha nem én rontottam el azt, amit rám kent. Már nem dolgozok vele, de őket nem tudtam elkerülni csak úgy. Ők okozták ezeket bennem elsősorban. Túl nagy hatással voltak rám.
2020. dec. 27. 17:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy, mibt az elso. Azokat a rokonokat,baratokat, illetve exemet is akik ugy ereztem lehuznak,
2020. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, folytatva tehat leepitettem oket az eletembol.
2020. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már én is leépítettem őket, csak olyanná tettek időközben, amit nem szeretek magamban. Nem vagyok már olyan az emberekkel, mint régen, nem annyira a jót feltételezem már róluk.
2020. dec. 27. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:

#6 A többi ember nem érdemli meg, hogy rosszul bánj velük amiatt, mert veled valakik rosszul bántak.


Én tudom, hogy akik engem bántanak, vagy bántani akarnak (nem mindenkinek sikerül ám), azoknak saját magukkal van bajuk, és inkább szánandóak. Így hozzáállva nekem is sokkal könnyebb.


Azonkívül van választásom abban is, hogy mekkora befolyást engedek nekik az életemre. Kiszolgáltatott, függő helyzetbe nem hozom magam, és aki nem üti meg a mércét emberileg, azt egyszerűen kizárom az életemből.

2020. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért akarj jó, meg kedves lenni, mert akkor csak jó fog áramlani feléd, meg csak szép dolgokat látsz majd. Sajnos akár kedves meg jó vagy, akár nem, fogsz kapni jó és rossz dolgokat is.

Magadért akarj ilyen lenni, hogy saját magaddal el tudj számolni, sajá magaddal ki legyél békülve. Ha a kedvességedre a válasz valami negatív, akkor tudod, hogy te a részedet megtetted. Az, hogy a másik erre hogyan reagál, elfogadja-e a másik kedvességét, jóindulatát stb. az már az ő dolga. Ha nem fogadja el, az az ő döntése, amivel saját magára hat vissza.

2020. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem leszek bunkó mások miatt. Nem másoktól függ, hogy alapjában véve milyen vagyok.
2020. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok bunkó, csak már jobban észreveszem a rosszat másokban, régen nem tudtam, hogy ennyi rosszindulatú ember van, jobb volt naívnak lenni.
2020. dec. 27. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!