Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy véletlenü...

Volt már olyan, hogy véletlenül eltettetek valamit, ami nem a tiétek volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit kínos dolog történt velem. Egyik este barátokkal alkoholizáltunk, és eltehettem egyik barátom cigarettáját véletlenül. Az az igazság, hogy lövésem nincs hogy került hozzám, mert ha kérek akkor egyrészt mindig ad, másrészt már csak party-dohányos vagyok :D Másnap rákérdeztem, hogy az övé-e, mert találtam magamnál egy majdnem teli dobozt. Azt mondta, hogy az övé, de felőle elszívhatom. Mondtam neki, hogy majd visszaviszem. Ti kerületek már hasonló kellemetlen szituba?
2020. dec. 31. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, mert leszarom, de én rendszeresen zsebrevágok tollakat, szóval előreszólok mindenkinek, hogy kérje vissza 😂
2020. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül még soha, én mindig szándékosan lopok.
2020. dec. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A főnököm rendszeresen elkapkodja és elteszi magának a jelenléti nyilvántartó füzetecskéhez kitett közös tollat. Minket már nem érdekel, mikor nincs ott a helyén, "kölcsönveszünk" egy tollat tőle mink is, persze csak a jelenléti beírogatásához. 😁
2020. dec. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez egyaltalan nem ciki, mindenkivel elofordult mar
2020. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlen eltettem egy rágót a boltban a zsebembe. Csak úgy jött a mozdulat mert alapból mindig egyből beteszem a zsebembe. Amikor végeztem akkor jutott eszembe, hogy azt ki sem fizettem.
2020. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Én egyszer hazahoztam az újonnan vett farmerdzsekim zsebében egy ilyen levélnyi fülbevalót. Egy papírkán volt vagy 5 pár apró kis köves cucc, valaki betette a dzseki zsebébe, én meg megvettem a dzsekit és ha észreveszik, akkor ott égtem volna mert azt hitték volna hogy loptam.

Illetve iskolás koromban az állítólagos barátnőm többször csempészett ki apróbb cuccokat a boltból (máshol, máskor is lopott mint később kiderült) és egyszer pont úgy hogy beletette a kapucnimba, ha besípolt volna, tuti hogy ő tagadott volna mindent.

2020. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, én elektromos borotva csomagolását találtam meg hátizsákban. Visszamentem és szóltam a biztonsági őrnek, megköszönte
2020. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!