Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy csendes...

Szerintetek egy csendes személyből, hogy hogy egy szókimondó nő lett?

Figyelt kérdés
Ismertem egy kislányt születése óta az a tipikus visszahuzodo csendes lány volt. Nem rég kolléganőm lett, ha nem tudnám kiről van szó meg se ismernem. Mindenkit lerendez, talpraesett lett, kiall magáér, beszédes. Szinte teljesen megváltozott.
2020. ápr. 29. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Elment pszichologushoz? Vagy lehet, h rajott, h nem jo kapcarongynak lenni. Altalaban az lesz visszahuzodobb aki nem tud kiallni magaert.
2020. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán felnőtt. Természetes, hogy az emberek változnak. Főleg azóta, hogy kislány volt.
2020. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:
82%
Te hol élsz, hog azt hiszed, az emberek ugyanolyanok maradnak egész életükben? :D
2020. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Én is kis mimóza voltam, ha legorombítottak a nagyobbak, elsírtam magam. Kamaszként is teszetosza voltam. Sok keserűségen, csalódáson mentem keresztül, de voltak barátaim akik megtanítottak kiállni magamért és önbizalmat adtak. Most már én is olyan vagyok, mint akit leírtál: talpraesett, beszédes, és kiállok magamért, ha kell. Szerintem ehhez kellenek olyan körülmények, amik vagy akik olyanná segítették formálni, amilyen.
2020. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!