Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy véli, hogy a...

Más is úgy véli, hogy a koronavírus és a miatta kialakult helyzet hosszú távon a társadalom elmagányosodásához vezet?

Figyelt kérdés

2020 márciusa óta, mióta kirobbant ez a fránya vírus, az életünk nem a megszokott mederben folyik. Én szociális, társaságkedvelő emberként nagyon hiányolom a közösségi élményeket. Nehezen viselem, hogy nem lehet elmenni egy koncertre, beülni egy moziba vagy egy kávézóba. Arról nem is beszélve, hogy a digitális oktatásnak is van jó pár hátulütője. Több ismerősöm panaszolta, hogy romlott a látása, plusz gyakran fáj a válla és a nyaka, mióta beállt a távoktatás, szerintük a jelenléti oktatás a normális állapot, a digitális oktatás pedig egy kényszermegoldás, ami közel sem olyan hatékony. Ezzel én is egyetértek. Azt is megjegyezték, hogy közülük többen magukba fordultak, mióta kénytelenek otthonról tanulni.


Ti hogyan vélekedtek?



2021. jan. 7. 14:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
Az online oktatás nem túl jó,de jobb mint maszkban ülni 100-an egy zárt teremben.
2021. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 11. 09:00
 23/29 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, igen. Ezen a télen 104 ember fagyott meg, vagy hűlt ki. Többségük a saját otthonàban.
2021. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igazat adok neked, ment a zöld kéz.
2021. febr. 17. 14:26
 25/29 anonim ***** válasza:
Tömegben is lehet magányos valaki. Kevered a fogalmakat.
2021. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Persze, ez is igaz, de én arra akartam kilyukadni, hogy a négy fal között történő gubbasztás hosszú távon megviseli az embereket.
2021. febr. 17. 17:51
 27/29 anonim ***** válasza:

Hiába van digitális oktatás, a tanulók ugyanúgy bandáznak, találkozgatnak, sőt, még házibulikat is tartanak, csak épp "rendes" szórakozóhelyre nem mehetnek.

A piacon ugyanúgy zsúfoltság van, mintha nem lenne semmiféle vírus.

A reggeli buszon most is alig van ülőhely.

Nap közben pedig mindenki arra megy, amerre szeretne, csak épp éjszaka nem lóghat az utcán, és kocsmába, meg diszkóba nem tud menni.

Nem mellékesen: az ember személyiségét ennyi nem tudja megváltoztatni.

2021. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!


Igen, sok dolog következetlen és logikátlan. A vírust bárhol el lehet kapni.

2021. márc. 10. 13:29
 29/29 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy sok diák ugyanúgy találkozgat a barátaival. Én az ismeretségi körömben azt vettem észre, hogy sok diáknak hiányzik a jelenléti oktatás. Vannak páran, akik élvezik, de nem mindenkinek vált be. Sokfélék vagyunk.
2021. márc. 10. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!