Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm miért zsarol azzal...

A barátnőm miért zsarol azzal hogy ha elhagyom ő megöli magát?

Figyelt kérdés
mindig ezt mondja, és szerinte csak én nem értem hogy ő ennyire szeret engem. de ő meg nem érti meg hogy ez nekem nagyon rossz hogy zsarolással próbál egy kapcsolatban tartani. nem érti meg az én álláspontom
2021. jan. 7. 21:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"állitása szerint ő ezzel fejezi ki az erzelmeit hogy ennyire szeret...."


Meg a f_szomat, azt. Ez nem több mint érzelmi zsarolás. Igen, előfordulhat, hogy ezt érzi, de ez már az orvosokra kell tartozzon, nem pedig rád, mivel nagyon nem normális dolog.

2021. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Ó ezt én is hallgattam, 1 hónap múlva új nője volt, pedig

úúúgy tönkretettem az életét! 🤦‍♀️

Aki öngyilkos akar lenni az nem hangoztatja

2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt, hogy látta otthon a példát, hogy ez beválik...

Pszichológus ajánláshoz +1


De én nem adnék neki esélyt.

Tipikus ciklusa a bántalmazásnak a

1 mézes hetek. A bántalmazó mindenre nagyon figyel, sokkal jobban bánik veled, mindent megtesz, erőlködik. A kapcsolat fele ilyen.

2 feszültség. Már nem bírja sokáig. Oda-oda szúr. Érezni, hogy valami más, de még nem látszik. Másra fogod, ő is. Nincs nyílt kommunikáció. Egyre több hibádat emlegeti, feszült. A kapcsolat 1/3a ilyen.

3 kirohanás, bantalmazás. Jön a pszichológiai hadviselés (ez nőkre jellemző) vagy a testi erőszak (pasikra jellemző) és a bántalmazott hibáztatása minden esetben. Kapcsolat 1/6oda ilyen, de ez intenzív. Amikor te sem bírod már, észhez tér és kezdődik elölről.


[link]

2021. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 azért ez így nem igaz, hogy aki öngyilkos akár lenni, az nem hangoztatja.

De kapcsolaton belüli erőszak esetén a kontroll, az irányítás.


De az öngyilkosság önveszélyesség, ami a hatóságra és az orvosokra tartozik, nem egy kapcsolatba!

2021. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is mondott ilyet, rá egy évvel szakított velem és többször elhangzott az a mondat, hogy "takarodj az életemből"...szóval én valamit nagyon jól csinálhattam. Aztán amikor dobott én is mondtam ezt az öngyilkosságosdit, 3 év elteltével még most is élek...néha elgondolkozom rajta, hogy minek, de ez már más téma..
2021. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret teged. Csak birtokolni akar. Fel ne aldozd magad. Meg ha tenyleg megolne magat, amire maximum tul jol sikerult zsarolas eseten latok eselyt, akkor is szabad ember vagy es nem te tehetsz rola.

A leggusztustalanabb jatszma.

2021. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Bolond a nő, hagyd ott a fenébe, úgyse fogja megölni magát. Egy haveromat három évig tartotta fogva ezzel a dumával egy hasonszőrű dilinyós, a végén a haveromnak kellett pszichológushoz járnia egy évig. A ribi meg a szakítás után egyből talált magának új balekot ahelyett, hogy kinyírta volna magát.
2021. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy csak mondja. A volt párom megtette, megölte magát.

Segítségre lett volna szüksége.

2021. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Segítséget adjon az orvos.

Felelősség meg azé, aki nevelte.

2021. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan ezt mondta a pasim, csak inkább úgy hangzott hogy: Utálok élni, de te érted megéri. Amíg itt vagy nekem nem leszek öngyilkos.

Tegnap szakítottam vele. 😗✌🏻

2021. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!