Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elhagyott a barátnőm

Mit tegyek? Elhagyott a barátnőm

Figyelt kérdés

Röviden. Tavaly előtt összeismerkedtem egy lánnyal. Nagyon összebarátkozunk és én nekem nagyon tetszett ő és én is tetszettem neki. Elköltözött városra, senkit nem ismert ugye.. aztán megbeszéltük hogy bulizzunk együtt ott ő megcsókolt engem. Nagyon örültem ennek aztán telt múlt az idő (párhét) ő talált fent barátokat majd engem elhanyagolt szóvá tettem ezt neki és letiltott fészbukról, elmentem hozzá városra azt sem tudtam hol lakik de megtaláltam és ezt is leszarta.(mert ő talált magának vmi csávót,aki nem is szerette én meg szerelmes voltam/vagyok belé) Írkáltam neki másik fészbukról egész télen de nem érdekelte majd tavasszal írt és elkezdtünk újra beszélgetni (természetesen én ugyan úgy szerelmes voltam belé úgy hogy mást szeretett) 'összemelegedtünk' és összejöttünk és ő is belém szerelmesedett (azt mondta sose érzett még ennyire erősen) elég rendesen nagyon jó volt az eleje a kapcsolatnak, majd én nagyon sokmindent elrontottam amit nagyon szégyenlek és ha tehetném visszapörgetném az időt hogy kijavítsam.(Tényleg nagyon szégyenlem magam egy teljesen más ember voltam akkor mint most) Nagyon sok szép pillanat volt a kapcsolatunkba amire ő nem emlékszik csak a rosszra és a lány kibékült a régi barátnőjével és azóta 180 fokot vett úgy gondolom nagy hatással van a szakításunkra a barátnője. Már 4 hónapja nem beszéltem vele csak egyszer találkoztunk és én azóta is szeretem szerelmes vagyok belé és nagyon hiányzik de hiába írok neki nem érdekli az sem hogy megváltoztatott ez a szakítás. Semmi és senki más nem kell csak ő. Úgy gondolom van neki valami csávója (talán vmi régi csávója ,de ez nem biztos) és én ebbe beleőrülök mert én tudom hogy nekünk egymás mellett a helyünk én ezt érzem, érzem hogy hozzá köt valami kapocs de nagyon erősen és nemtudok mit tenni.Szinte minden éjjel vele álmodok jót rosszat. Mást nem tudok magam mellé elképzelni, lehetne más de nem tudok mást elképzelni magam mellett és lehet nem is akarok úgy összeillettünk. Ez az érzés belül megöl nem bírom hogy nincs mellettem nagyon szeretem harcolok érte nagyon, de ha fel is mennék hozzá akkor én kinézem belőle hogy szembe köpne vagy vmi ilyesmi.. 1 évig voltunk együtt és mindent együtt csináltunk. szóval én halálosan szerelmes vagyok belé és szerintem hiányzok is neki bár nem vagyok benne biztos. lehet már azt sem tudná hogy kivagyok pedig nagyon szerelmesek voltuhnk egymásba.Van hobbim több is de nemtudom csinálni mert akkor is csak ő jár az eszembe vayg az hogy más ugyan azt mondja neki mint én vagy ő ugyan azt mondja másnak.Aludni sem tudok normálisan Semmi sem jön össze az életembe Ezen kívül de én ezt is elrontottam.Csak azt nem értem miért érzem úgy hogy mi még együtt leszünk? miért nem tudom elfelejteni? miért köt hozzá ilyen erős kapocs? ez jelenthet valamit vagy csak én vagyok túl naiv? Suli mellett járok dolgozni de úgy sem tudom kiverni a fejemből sehogy. Már 4 hónapja más fiú már másnap ment volna másik nőre én még 4 hónap után is ugyan úgy szeretem sőt még jobban. Vele szeretnék családot házat és egy boldog életet.

Mit tegyek?

sokszor úgy érzem hogy a halálomat akarja és úgy gondolom lehet tényleg az volna a legjobb, mert nem bírom nélküle. Értelmes válaszokat szeretnék 20/F


2016. dec. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog olyan jelentősen csökkenni az ára karácsonyig, szóval azt javaslom, hogy várj a vásárlással.
2016. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes :D én most dobtam az enyémet, és ugyan olyan szarúl vagyok mint te PEDIG én dobtam....f***om az egészbe. Szerintem elkéne menni inni/csajozni már csak elemi szinten is.
2016. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is 2 év után itt tartunk , ma dobott ki aztán jött avval ,hogy vissza az egész.. Nem jó érzés mikor mindent megteszel és igazából szarba sem vesznek.. De nem érdekel soha többet egy embert nem fogok ennyi mindent megtenni....
2016. dec. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, sokan átélték már ezt. Nekem is meg kellett értenem, önsajnálatba estem. Nehéz ezt elismerni, de valójában birtokolni akarjuk a másikat, birtoklási vágy!

Van egy mondás, ha elengeded és visszajön, a tiéd de ha nem, sosem volt az.

2016. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De ez az érzés engem kikészít legbelül ezt nagyon nem bírni. Nemtudom nélküle elképzelni magam az életbe.

Lepjem meg esetleg mint tavaly előtt? és ott csókoljam meg? vagy nemtudom nem bírom. Szerintetek?

2016. dec. 7. 16:42
 6/6 A kérdező kommentje:

12-04 20:07

Ha igazán szereted azonnal menj vissza hozzá mert nagyon nagy szenvedés fog rád várni. Ha meg úgy érzed hogy nem akkor jól döntöttél.

2016. dec. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!