Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek a sakkfüggőségemmel?

Mit kezdjek a sakkfüggőségemmel?

Figyelt kérdés

Soha nem kötött le semmi ennyire, mint a sakk, se az online póker, se a sorozatok, se a sport. Munka után, ha haza érek és nem ér rá a barátnőm, vagy a barátaim, akkor biztos, hogy sakkal fogok játszani. Azt érzem, hogy mindig van még mit tanulni, mindig látok benne új helyzeteket és akár hajnal 2-3ig is játszom vele.


A munkámba, életvitelembe nem zavar be, csak furcsa, hogy valami ennyire elragadott magával, mert ilyen soha korábban nem volt az életemben. Ráadásul igazán sikerélményem sincs benne, mert a játékok felében vesztek, nincs kiemelkedő tehetségem, mégis rajongok az egészért.


Online sakkon játszom igazi emberekkel a chess.com-on.


Mit gondoltok erről?


2021. jan. 8. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sakkozz egyet velem,és beszélgessünk. Viccen kívül,írj privit,annó én is sakkoztam,megyeit is nyertem a csapattal,aztán megpróbálok valami ésszerű segítséget adni. Én is ráfüggtem annó. Ezt úgy mondom.
2021. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevezz be versenyekre, járj majd el ezzel kapcsolatos találkozókra (ha e nehéz járványos időszak végetér), nagy összetartó erő lehet ez szerintem, ezáltal új embereket, társaságot, közösséget ismerhetsz meg.
2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon sokan függenek rá a sakkozásra, például öcsém is, megkérdeztem tőle hogy mi ez az őrület, aztán felvilágosított hogy van ez az új netflixes sori a queens gambit. Majd meglesem. De még mindig jobb ha sakk függő mintha szerencsejátékoznál, vagy esetleg piálnál.
2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem csak úgy jött az ötlet, hogy futárként dolgozom és most egyre kevesebb a cím napközben ezért kitaláltam, hogy ezzel fogom elütni az időmet napközben. aztán már nem csak a kocsiban játszom, hanem itthon is. ezt a netflixes sorit megnézem, köszi, hogy említetted
2021. jan. 8. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy értelmes addikció.. :-) de addikció!! Úgyhogy vigyázni vele.
2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!