Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire tartod...

10-es skálán mennyire tartod magad kedves embernek ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 16:30
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
80 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
0-as miert nincs? En az vagyok...
2021. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

7-est nyomtam.

Igyekszem mindig barátságos és illedelmes lenni, de jajj annak, aki épp egy morcos hangulatomban talál meg.

2021. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez attól függ, hogy a másik ember hogy viselkedik. Ha indítok egy nyolcassal, ő meg bunkó paraszt, akkor azzal nem fogok még utána is kedveskedni.
2021. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
67%
10/8 szerintem:)
2021. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
ahogy előttem is említették, ez mind emberfüggő. Ha a másik kedves velem, én is az vagyok, ha nem az, akkor nem fogok gyerekeskedni, inkább nem állok vele szóba. Elég volt ez egyszer (bár még egy utolsót azért csak visszaszólnék). Vagy tisztelettel bánjunk a másikkal, vagy sehogy. Bocsi, ha ezt kicsit indulatosan mondtam, csak még mindig felbasz ez az eset :D
2021. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-öst nyomtam. A tiszteletet megadom, de ez nem jelenti azt, hogy kedves is leszek. Jobban szeretek rideg, távolságtartó lenni.
2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom megmondani. Alapvetően jóindulatú vagyok, de a stílusomat sokan találják nyersnek, szóval lebunkóztak már párszor, függetlenül attól, hogy nem volt célom annak lenni.
2021. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz eldöntenem magamról. Nagyon nyersnek, néha indokolatlanul őszintének tartanak. De ha nem értek egyet valakivel, akkor muszáj elmondanom a saját véleményem, aminek okán sokszor bunkónak tűnök. Ennek ellenére, úgy gondolom elég empatikus vagyok,sokszor olyan dolgokat is megteszek, amit más nem tenne meg.
2021. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
En mindig kedves és barátságos vagyok bárki legyen is az. 10 ::)) ha v ki bunkó velem azon keresztül nézek. Ennyi.
2021. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

A kedves ember nem kedvtől függően az. Angolul ezt könnyebb megkülönböztetni, remélem, értelmesen magyarosítom.


- be good vs act nice


Nem lehetsz "nice", mert az nem az ember maga, hanem egy viselkedés. Jó ember lehetsz, kedvesen viselkedhetsz. A jó ember mindig jó ember, a kedves ember nem mindig az. A jóság tulajdonság, a kedvesség viselkedés.

2021. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!