Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép nők mitől ennyire...

A szép nők mitől ennyire beképzeltek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 20:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Lehet bekepzelt egy no ha alkalmat adsz neki erre... inorald
2021. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
51%

Szepseg is szubjektív


Annyira nem az, pl erre a nőre szerintem senki sem mondja azt h fújj, ronda. Max nem az esete, de nem ronda. Szóval annyira nem az.


[link]


[link]

2021. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegyik beképzelt, személyiség kérdése. Ahogy nem egy olyan nőt látok, aki kikenve, kifenve, így sem nagy szám, de mégis beképzelt.

Volt egy pár barátnőm, akik gyönyörűek voltak, aztán annyi önbizalmuk nem volt mint nekem, pedig én átlagos vagyok.

Azok beképzeltek általában, akik nem értik a külcsín, belbecs szópárost. Vagy nem értékelik a belső értékeket.

2021. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18%
12 a 2es tényleg classic szépség, az első nem
2021. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki jól néz ki, de nem szállt a fejébe. Ezt is embere válogatja. Vannak teljesen szerény, normális szép nők is.
2021. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy nem azok, csak szimplán védekeznek. Ismerek pár gyönyörű nőt, azt a rengeteg gusztustalan, erőszakos pincsit bmeg, aki úton-útfélen irogat rájuk, cüccög nekik, le akarja szólítani őket, egy normális barátságot nem lehet kialakítani, mert munkahelyen, egyetemen, edzőteremben is azonnal rájuk vannak indulva, főleg ha kedvesek és közvetlenek. Gusztustalan mennyiségű és mértékű kiéhezett féreg ácsingózik rájuk (főleg a vénebbek meg az ocsmányabbak, akik elhiszik magukról), mértéktelen zaklatást és csesztetést kapnak... A bunkóság egy pajzs csak, hogy ne te legyél az ezredik szerencsétlen talpnyaló, aki úgy gondolja, hogy bepróbálkozik.


Olyan ez, mint mikor Hős utcában sétálsz haza. Amint felveszed a szemkontaktust, már elindulnak feléd.

2021. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Szeretem Magyarorszagot itt eloket is de ha Svedek szebbek vaganyabbak Szokek kek es zold szemekkel.. na az igazi kanoan
2021. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Sved nyaralas pandemia utan... jol fog esni
2021. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ott tenyleg elmeny lehet elni
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

toubkal: Ahogy nők között is van, akinek Adrien Brody a legjobb pasi és Brad Pittet vagy Justin Biebert bottal sem piszkálná, mégsem fog egyik sem könnyeket hullajtani, hogy vannak nők, akiknek nem ők az esetei, mert jut nekik éppen elég...


A linkelt lányra én sem mondom, hogy csúnya, de azt igen, hogy sokkal inkább választanék olyat mint ő:

[link]

vagy ő:

[link]


[link]


És egy csomó férfi kiröhögne meg még a biológusok is, hogy valami félrement az ízlésemben, mert hogy nem tarthatom vonzónak a homokóra alkatot.


És nem azt mondom, hogy nem jönnék össze az általad linkelt biológiailag tökéletes nővel HA BELSŐRE oké lenne, de alapvetően nem őt választanám, mert nem ő az esetem.


Nos ugyanez a férfiakra is igaz, annyi a különbség, hogy a nőknél a legtöbb dolog, amit a férfiak kritizálnak bennük (túlsúly, hajviselet, öltözködés stb.) megváltoztatható vagy jellemhiba (dohányzás), addig a nők számos olyan dolgot kritizálnak, amik egyáltalán nem (magasság, arcSZERKEZET), vagy korlátozottan, hosszú idő alatt és nem egy csapásra (kopaszodás, szemszín, hajszín, bőrszín, szőrszín, karrier, fizetés, mamahotel).

2021. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!