Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép nők mitől ennyire...

A szép nők mitől ennyire beképzeltek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 20:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Aztán mire veritek magatokat ti szép nők? A kopaszodásba miért probléma nektek? Az élettel együtt jár.
2021. jan. 10. 09:12
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

És ha beképzelt? Nem a te bajod. Neked az önértékeléseddel vannak bajok.

Sose jöttek be a kopaszodó férfiak, el sem tudom volna képzelni, hogy én el tudjam fogadni egy férfin a kopaszodást, annyira idegenkedtem tőle.

Az első randin, megfogott a srác, olyan összhang volt köztünk, bár már előtte is ismertem, és közel kerültünk egymáshoz( online játék)

Aztán észrevettem hogy kopaszodik a forgójánál. És tudod mit? Nem érdekelt, mert valódi érzelmek voltak köztünk. Azóta külön szeretem a kis "kopott" részt a feje búbján.

Ez nem a szép lányok beképzelésén múlik....

2021. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Aki kapós, azzal könnyebben elszáll a ló. Ez van,

Amúgy meg, ha neked gond az, hogy vkinek nem tetszik a kopaszodás, akkor te miért a szép nők miatt sírsz? A lógó mell is az élettel együtt jár, meg sokaknál a túlsúly is, ha pl. pajzsmirigygondjuk van.

2021. jan. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez valahogy annyira tipikus, hogy a kopaszodó, túlsúlyos, kapafogú pasik állandóan azon sírnak nekik mért nem jut top 10es nő. Mondjuk azért mert ha te is választhatnál a krumplifőzelék meg a steak között nyilván az utóbbit választanád. Amúgy meg tudod te hogy egy ilyen nőnek sokszor mennyi idő meg pénz hogy így nézzen ki? Esetleg fogd meg magad és a tv előtti chips zabálás helyett menj minden nap edzeni, ha kopaszodsz arra is van már ezer féle megoldás, hajszeszek, beültetés vagy akár told le az egészet kopaszra ha jól állna. Melegítő meg mamipulcsi helyett szerezz be normális divatos ruhákat, próbáld ki jól áll e a borosta pl, hozzd ki magadból a legtöbbet és akkor lehet hogy észre fognak venni a szép lányok is.
2021. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ezt úgy mondom, hogy én se vagyok tökéletes csaj mint amiket ide belinkelgetnek, de adok magamra, igényes vagyok és mindig jóképű igényes pasijaim voltak és többnyire akik nekem is sírtak hogy mert velük mért nem állok le mind igénytelen kockák voltak akikből sokkal többet is ki lehetett volna hozni ha akarták volna
2021. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!