Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van valaki aki...

Rajtam kívül van valaki aki normálisnak gondolja, hogy a textil rajtunk az utcán való, nem otthon, ezért amint haza értek, meztelenre vetkőztök?

Figyelt kérdés

Az oldal lényege olyan kérdéseket tehetünk fel amit másnak nem nagyon tennénk személyesen...


Én egy 23/l vagyok, albérletben élek, és amint haza érek, levetkőzöm és sokkal jobban érzem magam egy fürdés után. Noha kicsit magasabb a gáz számla pár ezer forinttal, mindig kellemes meztelen takarítani, főzni, akármit csinálni.


A kérdés inkább fiúknak szól, de lányok is válaszolhatnak.



2021. jan. 11. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

Szóval a bútorokon akire ráülsz, egyenletesen szétkened a hüvelygombádat?!

Gusztusos lakás...

2021. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
*amire
2021. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Miss Endzsi ***** válasza:
73%
Nyáron oké, de itt télen max 20 fok van bent.
2021. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Üzenem minden olyan kommentelőnek, aki azt gondolja, hogy a nő folyamatosan gombás, folyása van 0-24 és nem tudja kitörölni a hátsóját, az soha ne kerüljön össze egy nővel. Undorító ,hogy mit gondoltok rólam. A kommentelők 70%-a tuti fiú ami nem baj,hisz nekik szól a ki írás, de inkább saját tapasztalatokat szerettem volna olvasni, nem lenézéseket és éretlen vádakat a higénia hiányosságára.


Undorítóak vagytok, tisztelet a kivételnek, továbbá az is visszataszító, hogy mostanáig 5 privát levelem érkezett és 1 az ami nem szexuális töltetű, a többiek mind közös nudira invitálnak, persze pasik akik aztán....

2021. jan. 11. 21:27
 15/23 anonim válasza:
64%
Én is ha csak tehetem mindíg meztelen vagyok itthon! Már főzni is főztem így! Igaz nyáron.. a nagy melegben, de volt hogy télen is így ütök össze egy regelit! Párom is ha haza jövünk vetkőzik pucérra,fürdik,majd Ő max egy könnyű póló,egy rövid short.. de én java részt meztelen vagyok! Már megszokta. Na ha Jön a gyereke,vagy az enyémek,akkor azért felveszek egy rövid,vagy hosszú melegítő gatyát...Bár izgis lenne a párom nagy lánya előtt meztelennek lenni... nem tudom mi lenne a reakciója? És a Páromé? Nem is feszegetem idáig a húrt. Ez a része inkább csak gondolati szinten vetődött fel bennem. Elég extrém ami így is van,hogy sokszor Én meztelen a Párom meg alig textilesen...
2021. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 ReGina... ***** válasza:
84%

Én ha páromnál vagyok, ahol be tudjuk csukni az ajtót és tuti senki nem jön be, van úgy hogy mesztelenek vagyunk szinte egész nap.

Én kifejetetten nem szeretem az alsóneműt, ha tehetem nem is veszek fel, főleg otthon.

Azért álltalában egy hosszabb lenge póló szokott rajtam lenni, mert a derekam az fázósabb még nyáron is.

Nekem is kényemesebb így, de csak bizonyos helyzetekben.

Mi még nem élünk együtt párommal, ezért nem tudom, hogy ha lesz közös lakásunk ott, hogyan fogjuk tölteni napjaink nagy reszét, de nyitott vagyok a mesztelenségre, viszont csak is előtte.

2021. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes, hogy a gyakori kérdésekben feldobott "meztelenül" kérdésekre 80-90٪ az "állandòan meztelen vagyok,otthon,a konyhában,így sportolok,így vagyok mindenki előtt....stb". Na most,akkor logikus lehetőségek:

1.ez azt jelenti,hogy az egész társadalom 80%-ka otthon töbnyire meztelen.

2.akik a gyakorin vannak 80%-ban otthon meztelenül közlekednek. Persze ha igazat írnak.Senki nem tudja ellenőrizni, hogy igaz vagy nem.

3.Kamu,a százalék kisebb,csak a téma feddobás érdekes.


.....na akkor? .., erre mi a válasz?

2021. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 mooti ***** válasza:
73%

17-es

De az is lehet, hogy aki textilben van otthon azt nem érdekli a meztelen kérdések. Itt azok az emberek vannak akik tényleg meztelenek otthon és sok helyen vagy azok, akiket foglalkoztat a gondolat de még nem tudták eldönteni, hogy kipróbálják-e vagy sem.

Véleményem szerint, többen vannak olykor-olykor meztelenül, mint akik bevalják. Sajnos az igaz, hogy ez kb a magyarság elenyésző százaléka. Hogy miért van ez így? Lehet sok-sok módon megválaszolni, de itt most nem ez a kérdés.

48/naturista férfi

2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekkorom óta meztelenkedek. lakásban, kertben udvaron mindent csináltam már meztelen. Fűnyírás, locsolás, kertészkedés, építkezés. Volt olyan nyár, hogy egy hétig nem kellett semmi ruhát felvennem.
2021. jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Itthon én is csak meztelenül vagyok 😊

29N

2021. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!