Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van valaki aki...

Rajtam kívül van valaki aki normálisnak gondolja, hogy a textil rajtunk az utcán való, nem otthon, ezért amint haza értek, meztelenre vetkőztök?

Figyelt kérdés

Az oldal lényege olyan kérdéseket tehetünk fel amit másnak nem nagyon tennénk személyesen...


Én egy 23/l vagyok, albérletben élek, és amint haza érek, levetkőzöm és sokkal jobban érzem magam egy fürdés után. Noha kicsit magasabb a gáz számla pár ezer forinttal, mindig kellemes meztelen takarítani, főzni, akármit csinálni.


A kérdés inkább fiúknak szól, de lányok is válaszolhatnak.



2021. jan. 11. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%
21:27: a magyar reklámkínálat alapján pedig ez az igazság! :)
2021. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
56%
Természetesen, ugyanígy vagyok vele.
2021. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kamasz fiú voltam nyári időszakban suli után haza értem szobámba az volt az első mindent le vettem magamról boxert is, napközben tanultam vagy számítógépeztem kényelmes volt meztelen,

Olvastam sorokban össze kenve bútorok stb, hát azért én csupasz fenékkel le is ültem a számítógép székemre volt rá téve úgy mond párna 2 volt sima kispárna arra le fürödtem este akkor arra ültem rá de mivel suli után nem az volt az első hogy le fürdők másik párna megoldás ilyenkor volt micimackó fejű párna olyankor arra ültem bár egy idő után laposra ültem micimackó fejét, sűrűn ki is volt mosva, egyszerűbb volt ki mosni, azért volt ne a székre üljek, alapvető dolgokra oda figyeltem wc után tiszára pucoltam de egyértelmű a székre nem ültem ezért volt a micimackó párna, tehát szerintem hasznos fontos meztelenkedés főleg ha kamasz korú fiúknak nemi fejlődés miatt is.

2022. márc. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!