Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha újrakezdenéd fiatalon,...

Ha újrakezdenéd fiatalon, maradnál Magyarországon?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Erősen gondolkodok, hogy lépjek

Nem valami fényes a jövőkép (pedagógus bértábla)

Megmerjem lépni, hátrahagyva hazám egy boldogabb jövőért?


Ti ha ennyi idősek lennétek, mit csinálnátok?



2021. jan. 12. 23:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
6%

Persze, hisz nem lenne enyém az ország!


O.V

2021. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
70%
Maradnék. Mint ahogy maradtam is. Igazából megvolt a lehetőségem egy, idehaza elképzelhetetlen életre Bécsben. De itthon maradtam és inkább elkezdtem azért dolgozni, hogy a gyermekem már egy jobb helyen nőjön fel.
2021. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

2

Ez tényleg szépen hangzik, csak az a baj, hogy egy fecske nem csinál nyarat.

2021. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
A kérdés már csak az, hová akarsz menni muszlim gyerekeket tanítani, Franciaországba, Németországba, Belgiumba...
2021. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Lakni nem laknék máshol.De azért elmennék körbejárni a világot mint Willy Fog,azután hazajönnék.
2021. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Én is mennék 28 évesen, sokkal szívesebben dolgoznék más nemzetiségűekkel leginkább feketékkel, ismerősöm Hollandiában utcát takarít és küldött magukról a néger munkatársával egy képet, látni az arcukon hogy mindegy honnan jöttek, már a Nyugati légkörtől látszik az arcukon a boldogság, előtte amikor itthon dolgoztunk sosem láttam olyannak.

6 háziállatért felelek belőlük merítek nekik legyen jó, a szülők sem tudnának senkire számítani ha kellene, szóval ebben a romlott komor országban ragadtam, kitudja talán csak átmenetileg. Ugyanis akármilyen nem egészségkárosító(hűtőház például) munkát elvállalnék, gondolom akkor is jobb életem lenne azután.

2021. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nein.

Gyere ki,csak tudd a nyelvet és legyen tartalékod,ja és egy jó szakma sem árt de inkább kettő legyen.

2021. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

maradnék.

sok szempontból utálom az országunkat és az átlag magyar kultúrához sem állok annyira közel, de mégis nagyon idegennek érzem magam más országban. szóval inkább itthon próbálok olyan környezetet találni illetve kialakítani, melyben a lehetőségekhez képest jól érzem magam.

2021. jan. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki diplomást ismerek, egyik Németországban él, a másik Kanadában, de takarítanak, mert nem ismerik el a diplomájukat. Egy van, aki tanár a németeknél, de ő ott kinn járt egyetemre, ott diplomázott, nem idehaza.
2021. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Elmennék és összetakarítanék magamnak egy lakásra valót, aztán hazajönnnék.
2021. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!