Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » “Most menjünk körbe, és...

“Most menjünk körbe, és mindenki meséljen magáról pár mondatban” ezt más is utálja?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság.Nem szeretem én se az ilyet.Szükségtelen mert akik akarnak úgyis be fognak egymásnak mutatkozni vagy akár barátkozni.Ez olyan erőltetett jópofizás nekem és nagyon rühellem mert értelmetlen és csak az idő megy vele.Nem szeretek idegenek előtt beszélni mert bámulnak és ezt nem díjazom.Ha nagyon muszáj akkor ok de ha nem én biztos nem veszek ilyen dologban részt
2021. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én amikor olyanokat kérdeznek mi a kedvenc színed, vagy idézeted azzal nem tudok mit kezdeni mert nekem nincs kedvencem színem és idézetem se .
2021. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem van amikor jó lehet. Például ha új tanfolyamon hirtelen meg kell ismerned 10-20 embert. (Se kevesebb, se több esetén nincs értelme)

Név, honnan jöttél, miért jöttél, esetleg hobbi, (erről sokan szívesen beszélnek, és így könnyű megtalálni azokat, akik az adott tevékenységetszintén szívesen végzik). Még hogy ismersz-e valakit a csoportból.

Ez a körbemenős dolog valóban kicsit kínos szituáció lehet, de így legalább mindenkiről megtudhatsz valamit (gyakran vannak a társaságban vezető személyiségek, hangos emberek, akik lehet, hogy elterelik a figyelmet a többiekről. Na meg hogyan tudod, hogy valakit érdemes megismerni, ha csak a nevét tudod?)

Utána pedig már van miről beszélgetni. Nekem a legutóbbi ilyen élményem pozitív volt, de értem, hogy miért gondolhatják ezt sokan kínosnak.

2021. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!