Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy néz ki a galériátok?...

Hogy néz ki a galériátok? Mindent megtartotok, hogy utólag röhögjetek, mit fényképeztetek épp, vagy néha szűrtök?

Figyelt kérdés
Csak azért jutott eszembe, mert néha kitörlök felesleges képeket, viszont utólag veszem észre, hogy hoppá, hát a korábban nem kitörölt kép is felesleges volt, és ugyanúgy törölhettem volna, mint ahogy a mostanit megtarthattam volna, és annyira sík az agyam, hogy nem vezetek naplót, csak képek által, tehát képekkel vezethetném az életem, épp mi történik, viszont mikor naplóban vezettem, akkor is leírtam a felesleges dolgokat, ám évekkel később hálás voltam érte, hiszen olyanra emlékezhettem, amire soha nem sikerült volna anélkül. Most ugyanezt élem, csak írás helyett fényképpel, hiszen azóta van az embernek okostelefonja, és mindig le tudja fényképezni az érdemlegeset, amit régen le kellett írnia.
2021. jan. 15. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, mint te. :D
2021. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!