Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen módon lehet elérni,...

Milyen módon lehet elérni, hogy ne idegesítsen fel más ember?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen már második alkalommal keveredtem összetűzésbe olyan emberek miatt akikkel nem tudok azonosulni. Én nem szólok be senkinek csak kerülöm a társaságát, hogy az én hangulatom ne mérgezze. Így ők találnak be amiatt, hogy távolságtartó vagyok. Vagy az élet bármely területét nézhetném akkor is érdekel mi a módja annak, hogy más ember viselkedése és tette ne legyen rám kihatással. Sajnos mindent a szívemre veszek, felmegy a vérnyomásom és strrsszelek rajta napokig.

2021. jan. 16. 19:11
1 2
 11/12 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Vagy zárd ki őket(ha tudod pl.fülhallgatóval-zenével), vagy totálisan ignoráljad.Egyébként az előttem szólókkal (is) egyetértek,amíg nem a Te bajod,ne idegesítsd magad rajta! Sokkal értékesebb-okosabb vagy mint azok együttvéve,s bár a rosszindulatot nehéz kikerülni,de ha nem veszed fel a kesztyűt,egy idő után békén hagynak...egyébként is!Egy cél lebegjen a szemed előtt:túlélni az ott töltött időt,amint kilépsz a kapun,hagyd magad mögött!Nem sokára otthagyod,s a következő biztosan jobb lesz!;) Sok sikert!
2021. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is korábban fel tudtam robbanni ha vakai nem fért a bőrébe.. Azután telt az idő..és hozzá is tanultam különböző helyekről. Megtanultam hogy a stress az az első ami a szervezetet kinyirja. Szóval az első a leszarom tabletta. Ha egy ilyen emberrel keveredek össze akkor azonnal bekapcsol nálam ez, megtanultam. A második hogy tanultam olyan emberektől akik hulla nyogodtak minden szituban. Utánna is olvastam.. Ezt a technikát lehet tanulni hogy ne legyél ideges.. Semmiképp nem lépnék ki a munkahelyemről ha ilyennel találkozok. Sajnos viszont vannak nem egyszerü idegesítő hanem kimondottan pszihopata emberek.. ezeket legjobb kerülni. Ha megláttam hogy felém jön én azonnal észrevétlenül más felé vettem az utirányt.. ez is bevált...
2021. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!