Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kialakítani...

Hogyan tudnám kialakítani magamnak,hogy teljes érzelmi, anyagi szabadságom legyen ? Ezt akarom elérni, senkitől és semmitől nem akarok függni, sem a magánéletben, sem a munkahelyen !

Figyelt kérdés
Nekem senki ne mondja meg, mit tegyek, senki ne adjon ki nekem ukázokat, nem kell kéretlen tanács! Egy önálló, autonóm ember vagyok és senki nem uralhat le engem és nyomhat el !!! Akinek nem tetszik, azt FELPOFOZOM !!!!!

2020. dec. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajna kölcsönhatások tömkelege az élet
2020. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Ezért nem akarok se párkapcsolatot, se együtt lakni más emberrel, se beosztott csicska lenni a munkahelyen!!! Elegem van !!!! Nem akarom, hogy bárki irányítson engem !!!
2020. dec. 30. 21:02
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
El kell szomorodnod: ha munkahelyed lesz, ott lesz valaki, aki megmondja, hogy mit dolgozz, mert nem csinálhatsz akármit. Ha saját vállakozó leszel, ott meg a kuncsaft fogja megmondani, mit akar. Ha lesz párod, annak is a kedvében kell járnod, ha lesz állatod, az a nézésével fog kérni tőled valamit, séta, kaja, símogatás. Vagyis a mostani hozzáállásoddal vagy magad maradsz, vagy ellenségeket gyűjtesz.
2020. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Lenyugodtál?

Ha annyira szabad akarsz lenni, akkor menj ki Szibériába.

2020. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
3-as: Én nem akarok birka lenni, aki beáll a sorba, vagy kutya lenni, aki elé odadobják a rúdszalámit, cserébe pitizzen, meg nyalja ki a sejhaját a gazdájának.
2020. dec. 30. 21:05
 6/56 A kérdező kommentje:
Egy szabad, független ember vagyok, akinek senki nem parancsolhat, akinek nem tetszik, bekaphatja !
2020. dec. 30. 21:07
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vállalkozó, akkor te leszel a saját főnököd!


Csak az a "bibi", hogy akkor majd a megrendelőidnek kell csicskulnod! :-D

2020. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Jó a cucc, amit tolsz. Honnan szerzed be?
2020. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Már a másik kérdésednél is írtam: alázat nélkül független sem lehetsz.


És nem megalázkodásra gondolok, hanem arra, hogy elfogadd: bizonyos dolgokban - bármennyire is függetlenné váltunk pl. érzelmileg vagy anyagilag - egymásra vagyunk utalva.


Maximum barlangi remeteként tudom elképzelni ezt a fajta függetlenséget, csak meg ne fájduljon a fogad, mert akkor húzhatod ki magadnak.

2020. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
#6 Ezzel az a baj, hogy az állam kedvére parancsol neked, akár tetszik akár nem.
2020. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!