Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a kereszténységrő...

Mit gondolsz a kereszténységről? És a JT-k-ról?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Inkább nem vitatkozom egy hívő kereszténnyel...
2021. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Én a Repülő Spagettiszörnyben hiszek!


[link]

2021. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Engemet nem érdekel kedves 11-es. A RSS-re pedig nincs semmi bizonyíték, az emberek nem látták, nincs hatással ránk az. De Isten lehetne éppen RSS is, hiszen Ő mindenható.

A naturalista vak evolúció szerint (aki ezt az irányzatot fogadja el) ti egy túlfejlett állati majom véletlenszerű balesetesek vagytok! Azért túlfejlett, mert attól még ott van a dns és a közös ős akinek az őse egy majom majd egy rágcsáló. Szóval majom. Véletlen és baleset. 300 000 ondó van a petesejtnél és ha nem az lett volna a gyorsabb ami most te vagy, akkor most nem lennél itt. Ezért véletlen baleset. És a naturalizmus szerint ti egy túlfejlett majmok vagytok akik állatok = ) szerencsére csak az evolúció igaz, a vak evolúció még nem igaz, lehet, hogy a teremtés is igaz.


Azért vagyok keresztény, mert a keresz tény!

2021. jan. 18. 13:00
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha valaki hisz valamiben. Joga van mindenkinek hozzá. A gond ott kezdődik, ha elkezdi erőszakolni a saját hitét, meg ha fanatikussá válik.
2021. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezek a jehova tanúi. Még Jézus is előre megmondta!


"Óvakodjatok a hamis prófétáktól, akik juhok ruhájában jönnek hozzátok, de belül ragadozó farkasok.


16 Gyümölcseikről ismeritek meg őket.


Jehova tanúi csinos ruhában jönnek, az elején MÉG kedvesek. De aztán átmennek dühbe, vagyis farkassá... Gyümölcsök? Ez nem szó szerinti értelmezés, szerintem a tanításaikra gondol ekkor, meg az bőrtoronyra.

2021. jan. 18. 13:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, aki nem volt vallásos, ő ezt úgy mondta, hogy valószínűleg van valami nálunk magasabb rendű, de az neki teljesen mindegy, hogy Isten vagy ufók vagy bármi.
2021. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez is megfelel. :)
2021. jan. 18. 13:51
 18/19 anonim ***** válasza:
35%

Tény az amire van bizonyíték, és ez a "keresz tény" szójáték (is) nevetséges. Attól nem lesz tény valami, hogy más megoldást nem tudsz elképzelni, vagy ez van a Bibliában. Ezért hívják ezt hitnek, és nem tudásnak. Szóval a kérdésre válaszolva megvan a véleményem a keresztényekről, és más istenhívőkről, ami nem túl jó, nagyjából olyan, mint az oltás-, vírus-, maszk- stb. tagadókról.

Egy túlfejlett majom.

2021. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nem azt jelenti, hogy én hiszek abban, hogy minden magától történt.
2021. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!