Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kellemetlenül érzed magad, ha...

Kellemetlenül érzed magad, ha leárazott terméket vásárolsz?

Figyelt kérdés

A kérdesem azokhoz szól, akik alkalom adtán élnek a leárazott termékekkel, élelmiszerekkel.

Tegyük fel veszel pl egy doboz felvàgottat, amikor a kasszánál virít a neonzöld 50% matrica, van benned rossz érzés, pl azzal kapcsolatban, hogy mások mit gondolnak?


2021. jan. 21. 00:01
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem érzem rosszul magam, sőt büszke vagyok
Nem érzem rosszul magam
Kicsit kellemetlen, de nem zavar annyira
Nagyon kellemetlenül érzem magam, de ez van
Inkabb nem veszek learazott termeket, az emberek velemenye miatt
63 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szoktad nézni, hogy ki mit vesz? Szerintem senkit se érdekel.
2021. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De mért kéne magam rosszul érezném emiatt? Ez még soha nem jutott eszembe. Ha aznap este franciasalátát akarok enni, és látom, hogy fele áron árulják, mert másnap lejár, akkor mért ne venném meg? Hát tök alap, hogy megveszem.
2021. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a learazott termékeket, egyszerűen örömet okoz a tudat, hogy mennyit “spóroltam” vagy legalábbis azt hiszem. De egyáltalán nem tartom ezt cikinek, minden ember próbál “jól” vásárolni.
2021. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Epp ellenkezoleg. Amig atlag es csoro eletet eltem, akkor is, es most, a jomodban is nagyon jo erzessel tolt el. Es miota kulfoldon elek, latom, a nyugat-europai jomodu emberek sporolnak, sosem akarnak tobbet mutatni, neadjisten ket kategoriaval olcsobb autoval jarnak, hacsak nem szerelmesei egy autonak.

Szarrago nem vagyok, de az akcios ar nekem jo erzes.

2021. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem világított neon zölddel,de most 800ft helyett 500ftért vettem chili szószt a Lidlben.

Inkább jó érzéssel tölt el.

Karácsonyra bakancsot fele áron kaptam,egy cipőt ugyanúgy,nagyon jó érzéssel töltött el.

2021. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos még egy kicsit igen, ami a pénzhez fűződő egykori negatív hozzáállásom maradékát jelzi.


Hogy azt gondolják mások, hogy rá vagyok kényszerülve, hogy keressem az akciós termékeket.

2021. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, miért is zavarjon? Van hogy így olyan árukat veszek meg, amiket teljes áron nem engedhetnék meg magamnak.
2021. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
84%
Nem izgat hogy mások mit gondolnak a bevásárlókosaram tartalmáról. Ha találok valamit leárazva és tudom hogy úgyis megeszem a lejárat előtt akkor megveszem és kész. Akkor is így csináltam amikor csóró diák voltam és most is mikor már jól keresek. Őszintén szólva nem szeretem a pazarlást, rengeteg élelmiszer kerül kidobásra a boltokban, miért ne venném meg a cuccot ha holnapután lejár és ezért minimális összegbe kerül?
2021. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Sőt amit tudok hogy gyorsan elfogy direkt olyat veszek mert pl a szomszéd faluban a nagy dobozos kefírt 60 forintért vettem pár hete csak mert egy hét mulva lejár. Nagyon jó vétel volt, el is hoztam mind a négyet ami ki volt rakva. De pl szalámiból is hoztam már. Nem volt romlott és bontatlan volt. Töredékéért megvettem és annak sem kellett megvárnia a lejárati idejét mert még előtte elfogyott. És igen nem titkolom ha ilyet veszek mert felesleges. Spórólok vele sokszor nem is keveset, annak ellenére hogy még semmi baja.
2021. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy spórolok ahhoz senkinek semmi köze. Ha ezeket tudom megengedni magamnak, akkor nem veszek 6 ezerért pick téliszalámi rudat.
2021. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!