Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltál, ha megtámadnának?

Mit csináltál, ha megtámadnának?

Figyelt kérdés

Este mész haza a sötétben, valaki elkap, befogja a szádat hogy ne tudj kiabálni, és a pénzedet követeli.

Te mit tennél? Esetleg voltál már ilyen helyzetben?



2021. jan. 21. 18:42
1 2 3 4
 31/40 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Kedves 30. Legalább ne irtál volna magadról ilyen negativ dolgot le. Tudod az ilyent jobb ha nem tudja más.
2021. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
79%
31.:Igen.A legtöbb ember azt szereti ha nem tudják róla a rossz tulajdonságait,csak a jókat.Pláne itt látatlanba a neten.Nem tudom más ezt hogy hívná,én képmutatásnak.És nem izgat hogy tudják,teljes mértékben lényegtelen,a történteken nem változtat.Az egómra hatna max. csak ha lenne,de ha lenne,akkor nem is írtam volna le.
2021. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

32


Komolyan le kellett volna téged csukni...

2021. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
67%
33.:Igen,ez tipikus gondolkodásra utal.És törvényileg is helyes.De haszna nem lett volna.Lecsuknak,bent nem javultam volna meg,csak sokkalta rosszabbá váltam volna.Kijövök és ott folytatom ahol abbahagytam.Viszont én látom a jó oldalát is,ha ez nem történik meg,nem szoktam volna le a kábítószerről,csak még ennél rosszabb dolgot tettem volna a szerért,vagy a szer hatása alatt,lehet öltem is volna,kitudja.De így rászántam magam hogy elmenjek segítségért,még akkor is ha csupán a börtöntől való félelem motivált.És segített is megjavulnom.Én így fogom föl.
2021. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%
Kapna fél másodpercet hogy elszaladjon, kidobóként dolgoztam a vírus mizéria előtt, szóval van gyakorlatom benne, hogy miként kell valakit " megnyugtatni ".
2021. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Fsms ***** válasza:
92%

Fiammal történt ilyen 2017 decemberében Budapesten a Tímár utcai hév megállóban egy drogos részeg , kisebbségi származású támadta meg minden ok , nélkül. Gyereknél volt gaz riasztó , ráfogta, de nem sütötte el. Majd ott akarta hagyni és bement a görzenál melletti sörözőbe. Ott a elkövető további 5 emberbe kötött bele, és verekedett, majd a pultos kihívta a járőröket. Elfogták büntető eljárás lett a vége. Az elkövetőt tavaly ítéltek el 6 hónapra más okok miatt is.

Gyerekem próbálta elkerülni a konfliktust és kilépni belőle. Nem lehetett.

Persze mindannyian tudjuk, hogy két hete rend van!

2021. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
97%
Rárugnák kettőt
2021. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan vegyünk:

Ha látnám hogy egy ember jön fenyegetően és a másik videózza,akkor első ütés hagynám és elugranék és jól tökön vagy jól bemosnék neki mellhasba és jól oldalba verném.

De ha késsel akkor inkább szaladnék,mert jogtalannul támadtak,és még ki tudja milyen gyorsan szúr.

2021. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Én kigáncsolnám
2021. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Éjjel betörtek hozzánk, késsel fenyegetőzve követeltek pénzt. Ez a konyhában volt, és élő tudtam kapni egy klopfolót. Mondtam neki, hogy tűnjön el, hívom a rendőrséget, de megindult felém.

Az egyik karomat megszúrta, én meg fejbevágtam. A támadó ott helyben meghalt. A bíróság jogos védelem jogcímen felmentő ítéletet hozott. Ez két éve volt, de még mindig nem sikerült 100%-osan feldolgozni, hogy embert öltem, pedig nem akartam.

2021. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!