Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem fura ez?

Csak nekem fura ez?

Figyelt kérdés

A nővérem barátjáról van szó.

Ami legjobban jellemzi egy példával-

Elmentünk ma 3asban bakancsot venni neki egy military boltba.

Felpróbálta és akkor kérdezte az eladót,hogy-te vagy a tulaj?

Mondta hogy igen.És akkor mondta neki,hogy teszik ez a bakancs,de nézd csak!És elé rakta a telefont,hogy a 20 ezres bakancs neten 8ezer forint.

És akkor elkezdi,hogy figyelj én megértem,hogy felárazva tolod itt,de viszek 2 párat belőle,ha ideadod 12be.

És akk elkezdenek ott alkudozni,aminek a végén megkapja 12be.

Szerintem ez tiszta cink.

És mindenben ezt csinálja.

Múltkor mikor náluk voltam,jött fel röhögve egy fél disznóval a hátán,hogy erre kanyarodott a hússzállító haverja és okosba vette.

Egy másik haverja élelmiszer raktárban dolgozik onnan van telepakolva a hűtő,mert hogy féláron vesz mindent.

Neki is mondtam,hogy ez gáz,erre azt mondta,hogy én naiv vagyok és kinevetett.

Azt mondta,hogy egy ennyire szegény országban,aki nem próbál meg minden lehetőséget kihasználni az vagy lusta,vagy buta,vagy naiv.

És a nővérem is egyetért vele.


Te hogyan látod ezt?


2021. jan. 24. 20:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Közben nővérem belépett míg sütöttem és arról ment az előző.
2021. jan. 24. 22:10
 22/23 anonim ***** válasza:
Én lerendeztem volna annyival, hogy akkor vedd meg ott.
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én volt eladóként utálom az ilyen nyomikat, alkudozzon a piacon. Meg mi az, hogy bekéri a tulajt, multiknál majd idehívja a külföldi tualjdonost, vagy hogy gondolja? Néha velem is próbáltak alkudozni, de inkább csak úgy, hogy mondjuk meg van repedve az utolsó adott fajtájú csoki, nem adom-e olcsóbban. Ilyenkor én mindig mondtam, hogy várjon, megkérdezem a vezetőt. Bementem hátra, ittam egy pohár vizet, telefonoztam kicsit, aztán kimentem, hogy saaajons a törött árut le kell selejteznünk, nem adhatjuk el. Akkor már hirtelen mindjárt vissza kellett hoznom, hogy inkább elviszi teljes áron, nehogymár ne legyen csokija. A legtöbb helyen a boltvezetők totál el vannak havazva, nem örülnek, ha ilyen piti dolgokkal zaklatják őket.

Ha valaki egy kis boltban 20.000-el akart fizetni egy 200 Ft-os valamit, akkor is simán megmondtam, hogy nem tudok visszaadni. Ez van, hiába fizetőeszköz, ha nincs annyi pénz a kasszában, mint a visszajáró, akkor cseszheti a fizetőeszközét. Fizessen kártyával.

2021. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!