Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valljam be, hogy leszbiku...

Hogy valljam be, hogy leszbikus vagyok, és eddig teljesen mást alakítottam?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve. 13 évesen coming outoltam a családnak, nem vették komolyan. Akkoriban elég sok piercingem volt, színes hajam, fekete ruháim, és valamilyen szinten önmagamnak éreztem magamat. 16 éves koromban felhagytam ezekkel, nagyon sok kritika ért. Mióta "Átlagos" a kinézetem is, és fiúim voltak úgymond, a társadalom sokkal befogadóbb velem. Viszont már kezdem úgy érezni, hogy ketté szakad az egész személyiségem... Az osztályomban van egy meleg fiú. Őt elfogadták, viszont elég népszerű, én meg nem nagyon beszélek (Bár jóban vagyok mindenkivel) múlthéten megkérdezte tőlem pár osztálytársam, hogy a lányokat szeretem-e. Persze azonnal ellenkeztem, és mondtam hogy én tipikus "lányos lány" vagyok, de azzal jöttek hogy manapság már milyen gyönyörű leszbikusok vannak (Anyám irgalmazz🥺) És hogy egyszerűen csak érzik rajtam. Hozzáteszem, nem szokásom kukkolni őket az öltözőben meg ilyenek, főleg mert inkább romantikus kapcsolatot szeretnék, de istenem, ennyire látszik?!

Tegnap annyira elkeseredtem, hogy visszafestettem a hajamat kékre, elővettem a régi ruháimat, és piercingjeimet. Így érzem egésznek magamat, de nagyon félek. Viszont azt járt a fejemben, ha "normálisnak" látszom is sejtik, akkor miért ne lehetnék magam.

(🤣🤣 Anyám meg ebben a pillanatban baszott le, hogy figyelemhiányom van, és közönséges vagyok ezzel a kinézettel)

Oké. Ezt az egészet valami borzalmasan fogalmaztam meg 🤦‍♀️

Viszont tanácsok, mi a francokat kezdjek magammal? Nem tudom... Félek.


2021. jan. 26. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Fősulin volt egy ilyen osztàlytàrsam. Elmondta otthon. 1 hét dràma volt. Mi vigasztaltuk... Minden rendbejött. Azt a pàr napot kell kibírni.
2021. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%
Sokan azt mondják, hogy ők feministák. A lényeg, hogy te ne ess ebbe a hibába. Ne gyűlöld a férfiakat csak azért mert nem vonzanak szexuálisan.
2022. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!