Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyám leszbikus lett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám leszbikus lett?

Figyelt kérdés
Pár éve elváltak apámmal, azóta nem is volt kapcsolata, de az utóbbi időben észrevettem, hogy amikor nőkkel telefonál, vagy üzenetet vált velük, életemnek, drágámnak, édesemnek stb. szólítja őket, meg úgy beszél velük, mintha intim kapcsolatban lennének. Vajon leszbikus lett? Lehet, hogy nemsokára 2 anyám lesz?

2021. jan. 23. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ettől még nem kell erre a következtetésre jutnod.

Ez simán csak lehet barátság, semmi más.

2021. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak nőkkel beszél állandóan, gondolom találkozik is velük. Ez régebben nem volt így.
2021. jan. 23. 13:45
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
De, haza is jön vele masik nő?
2021. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még nem.
2021. jan. 23. 13:48
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem gondolnék erre, hogy leszbi lett, ameddig nem hoz haza bnőt.
2021. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Én is hívtam már barátnőimet drágámnak, édesemnek pedig semmi szexuális utalás nem volt benne.

22/L/Heteró.

De mivel elváltak nem gondolnék leszbikusságra, mert akkor nem is házasodtak volna össze így max. biszex lenne szerintem.

2021. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak simán barátkozik. Elvált, ezért keresett magának barátokat. A pasiknak tobbnyire pasi barátaik vannak, a noknek pedig noi barátai vannak. Csak beszélget emberekkel, elfoglalja magát. Szerintem ettol nem kell tartani hogy anyukád leszbikus lesz. Ennek semmi koze hozzá.
2021. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok nő szólítja így a barátnőjét. Még nem is kell, hogy barátnője legyen, épp csak kicsit jobb kapcsolatban legyenek. Életem, drágám, Bébi...
2021. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A volt legjobb barátnőmet gyakran hívtam drágámnak. Nem volt semmi szexuális, szerelmes se voltam belé, ugyanez fordítva. Én ilyen becézgetős voltam, ő inkább a neveket preferálta, azonban így is előfordult, hogy néha ő is drágámozott.
2021. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne köztük valami, nem becézgetné, pláne úgy hogy te is halld. Titkosabb lenne az annál nyugi
2021. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!