Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nótár Mary leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nótár Mary leszbikus?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Együtt is él valakivel.
2021. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, itt lakik Miskolcon, szoktam is látni őket, nagyon kis alacsony, tök cuki (:
2021. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom Kecskeméten lakik, nem tudom honnan szedted a Miskolcot.
2021. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy itt kb mindenki tudja róla hogy miújság, szerinted mégis honnan venném, mondom hogy láttam is
2021. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ki az a Nótár Mary?
2021. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


És ezt személyes keresztutalások nélkül is ki lehet következtetni.


- A menedzsere elmondta róla,ahogy azt is hogy sosem volt terhes, de ez lehetne puszta rágalom is. Viszont:


- Legelőször bejelentette, hogy terhes egy "Dávid" nevű féfitól, de Dávidról csak utalásokat láttuk, pl.Mary vállát átfogja egy férfikar. Ez még érthető, hogy meg akarja tartani a magánéletét és/vagy nem akarja mutatni a civil férfi arcát.


-Aztán bejelentette, hogy soha nem fogja megmutatni a gyerekét.Ami furcsa, mert miért ne tehetne ki egy képet a gyerekéről, amit más magyar, illetve cigány médiaszemélyiségek, de világsztárok is megteszik.


-Aztán hirtelen posztolt egy fotót, a kis angyalom 2016, mintha a gyerek halálát gyászolná. Eleve furcsa hogy valaki igy jelenti be a vetélését, ahogy az is, hogy ennyi rejtélyeskedés után hirtelen elvetélt. Aztán kis időre kitett egs fotót amin egy kórházi folyosón öleli egy férfi, akinek nem látszik az arca.


-Aztán tetőzik a botrány a menedzserével, Dávid sehol, és az eddigiek mind azt támasztják alá amit a menedzser mondott, hogy sosem volt terhes, szándékosan megjátszotta az egész terhesség-vetélés dolgot, amire az egyetlen logikus magyarázat az, hogy ezzel heterónak látassa,könyveltesse el magát.


-Beismeri, hogy együtt él egy nővel, de azt álítja csak lakótársakként,barátokként.


Így együtt túl gyanús.

2021. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ő a fiú kapcsolatukban
2021. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Szép levezetés!
2021. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék hozzájuk.
2022. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen és gyönyörű barátnője van.Amikor megláttam leesett az állam.

Insta neve :hajdriklotti

2022. ápr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!