Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti összejönnétek hetero nővel?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg 30 körüli, vagy afeletti, - tehát tapasztaltabb-, hölgyekhez szól elsősorban, hogy ki tudnának-e alakítani olyan nővel kapcsolatot, akinek korábban csak férfiakkal volt dolga?

Viszont egy ideje már gondolkozik azon, hogy lehet valójában egy másik nő mellett tudna igazán kiteljesedni.

Illetve az is érdekelne, hogy mi alapján döntötök ilyen esetben.



2021. jan. 21. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
én igen
2021. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, így is elég bonyolult az életem.
2021. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve az, hogy heteró a nő nem állná meg a helyét ebben az esetben. Minimum biszex, még ha én előttem még nem is élte ki a nőkhöz fűződő vágyait. De ha úgy akarna velem összejönni egy heteró nő, hogy nem vonzódik hozzám, csak valami elől menekülni akar vagy azt hiszi egy nővel jobb lehet, mert mondjuk a férfiakkal rossz tapasztalat volt, akkor nem jönnék össze vele. Akkor jönnék össze bárkivel is, ha a vonzalmunk kölcsönös egymás iránt és nem egy önbecsapás az egész.
2021. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyenrol hallottam, es eleg nagy marhasagnak tunik a dolog. Mivel hetero nem fogja magat sem parjat felvallalni. Eredmenyek olyanok voltak, hogy szakitas nelkul osszejott a noje szeme lattara egy ferfi munkatarsaval. Hajra annak akinek ez kell.
2021. jan. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nem.

Miért?

Mert nem éri meg, egy heteró nem tud partner lenni. A másik ok az, hogy volt olyan, hogy azt mondta őt a nők nem érdeklik csak én, na most akkor ha én érdeklem akkor nem heteró, de annak vallja magát, de akkor hogy lehet velem? Bonyolult az egész, nem tudja magát hova tenni, és nem is úgy áll a kapcsolatban a másikhoz. Aki heteró az örüljön neki, legyen férfival, feleslegesen ne vegyük el mástól az időt.


Azonban, ott van az hogy kacsingat a nők felé, nos ebben az esetben minimum biszex, vagy pánszex, na de akkor előbb ezt tisztázni kell magában, mert ha a kapcsolatban kezd el inogni, akkor ott megint egymást bántják.

2021. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A lány akit szeretek több mint 11 évig volt egy sráccal, el is volt jegyezve.
2021. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy fiatalabbként idetolakszom, de nekem már volt részem ilyen kapcsolatban "heteró" nővel. Minden működött volna köztünk, csak nem volt hajlandó felvállalni a kapcsolatunkat, mert hogy ő "nem meleg, és rajtam kívül nem tudna más nőre ránézni". Ezért évekig bújkáltunk, ami elvette az összes önbecsülésemet. Nem lehetett igazán kapcsolatnak nevezni. Viszont évek kellettek, hogy rávegyem magam arra, hogy kilépek, és így elvesztegettem egy csomó időt és lehetőséget. Szóval biztos nem csinálnám újra. (21)
2021. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze, ha bevallja nem heteró, hanem biszex. Ahogy a 7es írta ha valakinek ilyen zavaros a nemi irányultsága, előbb tegye tisztába magát, de ne keserítse meg az életed. Utána simán.
2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek sikeres üzletasszonyt kutya nem gondolja hogy leszbikus/biszex. Körülrajongják a férfiak, pedig igazából nőkkel szexel és nem is titkolja, de nem is rakja ki a homlokára
2021. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!