Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen mennyire kellene...

23 évesen mennyire kellene már önállónak lennie az embernek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok talpraesett, még nem volt munkahelyem se keresetem.

Estis okj-re járok, 5 évet elvesztegettem egy olyan szakmai irányra amit nagyon megutáltam időközben, most egy olyan szakmát tanulok amit szeretek csinálni.

Hiába keresnék munkalehetőséget, semmi értelmeset, ami a jelenleg tanulthoz építőjellegű lenne nem találok.

A nagyszüleim fizetik a TB-m, idönként hallgatom tőlük, hogy kereshetnék munkahelyet, de egyszerűen nincs semmi lehetőségem, meg vagyok lőve.

Itthon ülök a négy fal között, nem járok sehova.

Néha depresszióhoz közeli állapotban vagyok, néha csak meg szeretnék halni...egy darab sz@rnak érzem magam.

Más korombelinek is volt vagy van ilyen időszaka?

Mi a véleményetek?



2021. jan. 27. 00:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%
Ez attól függ. Ha 22 éves korodig tanultàl, teljesen érthető, hogy nincsen sajàt vagyonod.
2021. jan. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj, ismét írok.

A nagyobb kérdés:te mit vàrsz el magadtól?

Ahhoz képest hol tartasz?

Ez a fontos, nem holmi ismeretlen kívülàllók véleménye.

2021. jan. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 (:Puszedli :) ***** válasza:
80%
Aki akar talál magának munkát. A többi csak kifogás. Rengeteg állás ajánlat van. Csak úgye utána kell kérdezni nézegetni kell a neten fel kell hívni őket. Ez mind csak sajnáltatás. Én dolgozom is meg tanulok is . és még más dolgokra is tudok időt szánni. Talán ha nem sajnáltatnád magad és várnád hogy a sült galamb a szádba repüljön akkor te se itt tartanál.
2021. jan. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nincs munka ? Vagy csak olyan nincs ami neked tetszene ?


Sajnos ilyen körülmények között be kell vállalni akár milyen munkát.


Nem foglak kioktatni, mert az ilyenkor inkább árt mint segít.


Annyit tudok mondani hogy sokan a te korodban egyáltalán nem dolgoznak, nem tanulnak...szóval nem olyan vészes a helyzet.


Kezdj el otthon valami egyszerű mozgásformát ami otthon is megoldható, pl valami fegyenc edzés szerű, vagy csak sétálj minden nap valamennyit, a sport állítólag segíthet!

2021. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
41%
Látom egyeseknek fáj az igazság, attól még így van, ha fekszel egész nap, nem fogsz előre jutni.
2021. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
49%

17


16-os válaszoló vagyok, konkrétan kikre célzol ?


(nem pontoztam le senkit)

2021. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
25%
Azokra akik anyu hátán élnek huszonéves korukban. Nem tudom mit várnak.
2021. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%

Könnyű beleokoskodni a másik életébe, mert a kibicnek semmi sem drága.

De ha mégis elfogadsz egy építő jellegű kritikát, akkor próbálkozhatsz olyan munkákkal, amiket az interneten keresztül is el lehet végezni. Elindíthatsz egy kisebb Youtube, vagy Twitch karriert. Ha beszédes vagy, vagy vannak jó témáid, ötleteid, akkor sikered lehet idővel. Most úgyis sokan ülnek a gép előtt és nagyok a nézőszámok. Jelentkezhetsz cégekhez szoftver és weboldal tesztelőnek, ehhez nem kell különleges tudás, csak a felhasználói látásmódod, kritikát, véleményt és hibalistát kell készítened. Ezektől a munkáktól nem kell rögtön nagy fizetést várni, de egy év után már elég jó szintre érhetsz.

Ha olyan munkát találsz, amihez költözni kell, akkor most van a te időd, mert az albérletárak leestek még Budapesten is.

Hasznos lenne ha leírád, hogy mi a szakmád, mihez értesz, mi az amit tanulsz most, amit akarsz is csinálni.

2021. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Lehet meg kellene ölnöm magam.
2021. jan. 27. 11:45
 20/35 anonim ***** válasza:
82%
Akkor viszont neked először nem munka, hanem orvos pszichiáter, vagy pszichológus kell.
2021. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!