Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen mennyire kellene...

23 évesen mennyire kellene már önállónak lennie az embernek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok talpraesett, még nem volt munkahelyem se keresetem.

Estis okj-re járok, 5 évet elvesztegettem egy olyan szakmai irányra amit nagyon megutáltam időközben, most egy olyan szakmát tanulok amit szeretek csinálni.

Hiába keresnék munkalehetőséget, semmi értelmeset, ami a jelenleg tanulthoz építőjellegű lenne nem találok.

A nagyszüleim fizetik a TB-m, idönként hallgatom tőlük, hogy kereshetnék munkahelyet, de egyszerűen nincs semmi lehetőségem, meg vagyok lőve.

Itthon ülök a négy fal között, nem járok sehova.

Néha depresszióhoz közeli állapotban vagyok, néha csak meg szeretnék halni...egy darab sz@rnak érzem magam.

Más korombelinek is volt vagy van ilyen időszaka?

Mi a véleményetek?



2021. jan. 27. 00:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

30


Teljesen egyetértek, főleg az utolsó 3 mondattal!

2021. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha a nagyszüleid nyíltan kifejtik, hogy nem tudnak/nem akarnak támogatni, akkor valóban lépni kéne.


S miért keresel feltétlen olyan munkát a suli mellett, ami a jelenleg tanulthoz kapcsolódik? Ugyan már...


Ennyi idősen a nappali képzésre jártam egyetemre, és ugyanezen egyetemen takarítottam is! Ha volt egy szabad órám, melegítőbe bújtam és nekiálltam a folyosóknak! Emellett heti 1-2 alkalommal temetéseken énekeltem, hétvégén meg éjszaka dolgozó vendéglátósok gyerekeit bébiszitteltem - amíg aludtak, én tanultam.

Elárulom, egyik sem vág a hivatásomba! És? :)


Nevezd meg magadban, hogy mi a gond, és hajrá, állj a sarkadra!

2021. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki keres, talàl. Semmiben sem tàmogattak anno, max. Otthon alhattam. Ennyi. A pénzt magamnak kerestem meg a középsulira, után meg a főiskokàra. Fujj, de ganéjt lapàtoltam, volt olyan is gombatelepen. Túléltem.
2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 (:Puszedli :) ***** válasza:
76%
Egyébként albérletet se kellene fizetni ha budapesti szállással keresnél munkát. És csak egy havi kajára a telo számlára bérletre stb re kell csak költeni. Egy pár hónap múlva már te is tud bérelni albérletet. És ha albérletet bérelsz munka helyhez se leszel utána kötve hanem jobban változtathatod ha nem tetszik valamelyik
2021. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
54%
Amíg élnek a szüleid, simán élősködhetsz rajtuk akár 40 éves korodig is. Utána meg jön a móka.
2021. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!