Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ellenkező nemű bókol...

Ha ellenkező nemű bókol dicsér honnan tudjam komoly-e vagy szívatás /gúny?

Figyelt kérdés

Csaj azt mondja tök jó a hajad, jó az X ruhád csinos vagy stb akkor honnan tudjam komolyan gondolja -e vagy csak szívat netán gúnyol?

valahogy a bókot soha senkitől se tudom komolyan venni, mindig azt gondolom na ez is szórakozik velem.


Ill vannak olyanok akik bókja totál hidegen hagy mondhat amit akar.


2021. jan. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondja minden más nélkül. Semmi más nem látszik rajtuk,mint az,amit mondanak. Tehát kimondja ezt,de nem társul mellé semmi. Nem társul mellé olyan hangnem,se semmi,egyszerűen csak kimondja,és várja a válaszod,nem nevet ki utána,mosolyog,egy kicsit elnevetheti magát,de látszik az arcán,hogy őszinte,mozognak az arcizmai is,és nem erőltetett.
2021. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges túlgondolni az ilyesmit. Egyébként vannak egyértelmű jelek ha tetszel neki. Például gyakran megérint stb.
2021. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Például gyakran megérint stb."


Hát ha ez a jel, akkor én életemben soha senkinek se tetszettem mert ilyen még soha nem történt.

2021. jan. 27. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem egyetlenegyszer volt, hogy valaki érezhetően gúnyolódásból mondta, hogy “de szép lett a hajad nagyon jól áll ez a hossz..” én meg mondtam hogy “bár nem azért vágattam, hogy neked tetszen nagyon köszönöm” kb. Még ő érezte magát rosszul azért mert én nem érzem.. Reagáld le jól akkor is ha úgy gondolod nem érdemled meg
2021. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!