Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor az AGY-am én...

Most akkor az AGY-am én vagyok vagy nem? És ha igen, akkor miért szivat?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy leginkább az agyunk vagyunk mi, és nem a testünk. Mert pl. kéz, láb nélkül tudunk élni, szerveket is tudunk cserélni. De ha meg az agy vagyok én, miért szo.pat? Most is olyan rémálmom volt, hogy majdnem infarktussal ébredtem.

Vettem egy lakást, és takarítás közben kidőlt egy hulla a szekrényből! Ezt miért csinálja?

Vagy ha megfogadom hogy nem leszek ideges vagy nem izgulok...és mégis.

Na de akkor ki vagyok ên, ha az agyam se tudom szabályozni?


2021. jan. 30. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az agynak év milliós előnye van az énnel szemben .

És ezért tud szívatni az agyad !

2021. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert működik az evolúciós "üss vagy fuss" programja, valamint ha rákoncentrálsz adott dologra: mit nem szeretnél, akkor csak azért is az lesz. "két percig ne gondolj egy <dolog behelyettesítendő> dologra." eredmény: csak arra fogsz gondolni, különféle módokon fogod elképzelni stb.
2021. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tudatos éned olyan mint a jéghegy csúcsa ami éppen kilátszik a tenger felszíne felett. Ami alatta van, arra nem mindig van ráhatásod.
2021. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A lelked vagy. Az alatt még van a szellem, ami az agyadra van kapcsolódva, így az agy szűr, de nem az vagy. Nem csak.
2021. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Red Vixen még mindig hülyeségeket írogat, jó látni.


Egyébként meg igen, az agyad vagy te, pontosabban annak is csak egy kisebb része, ahonnan a tudatod fakad. És jól írták előttem a többiek, az evolúciós része még működik és ezért művel ilyeneket.

2021. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!