Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy aki megtetsz...

Miért van az hogy aki megtetszik mindnek gyerekei van meg felesége stb?

Figyelt kérdés
Akár hétköznapi ember akár egy sztár vagy énekes onnantól kezdve nem hallgatom a zenéeit akiről kiderül hogy van gyereke vagy felesége. Régebben belekeveredtem abba a hibába hogy (magyar) énekesek koncertjére loholtam mint a hülye. Nem kis összegekért mert hát fizetős volt. Mindig sajnos bele estem abba a hibába hogy megtetszett valaki (Pl legyen ez A) a vilagvégére is elmentem a koncertjére gyűjtöttem a pénzt stb) majd ugye a képein láttam hogy családos néhol nem is egy gyerek van. (majd ugyanúgy B, C stb) aztán mivel megjött az eszem már már tudatosan akárkiről is legyen szó akár hétköznapi ember akár sztár énekes és mondjuk megteszett a zenéje első az volt hogy a nevét beirtam a Google vagy Facebookra és ha láttam hogy gyereke felesége stb van akkor nem is hallgattam a zenéeit. Meghát minek menjen el koncertre hogy a befizetett pénzből a kedves c feleség wellnessezzen? Kösz nem akkor inkább másra költöm. Egyébként most a külföldi énekesekkel is ugyanígy vagyok. De nem csak az éneklésről van szó hanem kár bele bonyolodni a foglalt emberekbe. Na de a fő kérdésre vissza térve titeket is bánt hogy bárki megtetszik kiderül hogy gyereke van. (mondok egy példát random hétköznapi emberekből is) ül előttem egy helyes vállalható pasi (mivel nem első eset, hányszor van hogy megcsörren a telefonja. Na ki hívja vajon? Úgy szól bele szia édes. Hát a csaja. Vagy következő megállóba felszáll a csaja) szóval én már nem is élem bele magam semmibe se ha látok élőbe vagy neten egy pasit. Egyből az van a fejembe tuti van csaja felesége vagy gyereke van mind 2) Úgyis csak megint csalódnék. Igazából éppen ezekért a dolgokért nem tudok hamar szerelembe esni (bár nem is akarok hamar mert csalódnék) Őszintén szólva ha elkezdene a vonaton simogatni valaki az se hatna meg

2021. jan. 30. 12:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha gyerek vagy még, ne aggódj, majd kinövöd. Ha felnőtt, akkor két választásod van(mint mindenki másnak): Választasz az elérhető kínálatból, vagy egyedül maradsz. Mind a két választás jobb, mint sajnálkozni azon, ami nem opció
2021. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy elmész kifizeted a koncertjét azzal nem csak ő kap pénzt, te is kapsz értéket, élményt, minőségi tartalmat. Üzlet.
2021. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez gyerekkorban még elfogadható, ki lehet nőni. Felnőttként meg éretlenség.
2021. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a kérdést megosztom.
2021. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
20%
Miért, szerinted az adóval amit fizetünk jobban bánnak? Az nem egy sztár, hanem Orbán wellnesére megy el.
2021. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Sztároknál nem érdekel, hiszen úgy sem találkozunk soha, civil emberek pl. munkahelyen van amelyik megtetszik, rá nézek a facebookjara, ha ki van írva, hogy házas vagy kapcsolatban, vagy tudom róla, hogy párja van, akkor a szimpátiát megtartom magamnak, semlegesen kezelem. Mert ilyen előfordul mindenkivel. Viszont ha egyedülálló akkor kezdeményezek, meg keféltetem magam vele. Ráfaztam már azzal, amikor nős emberrel kezdtem, mert szerelmes lettem. Azóta megfogadtam, hogy soha többet. Ha olyan kezdeményez akinek kapcsolata van, azonnal rövidre zárom.
2021. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
42 vagyok. Velem is megtette egy kis 22 éves. Felépítettük az életünket. Vitte a kis gyantàzott lukàval. Most jönne vissza a férjem. Szeretem, de valahogy nem úgy.
2021. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Sokat kell még tanulnod az életről.
2021. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyszer olvastam egy történetet ismerkedés történetben ahol egy bátor fiú azt írta hogy ő nem azért van a barátnőjével /jött össze vele / választotta a barátnőjét MERT ÉPP Ő VOLT SZABAD és akkor erőltetetten na gyere álljunk össze én is szingli te is szingli. Hanem mert Ő KELLETT NEKI. A 2 között nagy különbség. A lánynak akkor barátja volt bár nem komoly de nem ez a lényeg. Szerintem igaza volt. Nem azért kell össze jönni valakivel mert Jajj ő még szabad hanem mert nekem Ő kell. Velem se azért jöjjön össze Jóska Pista mert csak én vagyok szabad és én se azért jöjjek össze Jóska pistaval mert ő épp szabad. (Ez nem egy hús pult ahol a friss húsokat elviszik de Jajj nekem jó a romlott is) És igen jobban érzem magam ha olyanok zenéjét hallgatom akik szinglik vagy már pl meghaltak. (bár a régi zenék amúgy is jobbak) Illetve a társkeresőt erőltetettnek tartom pont a fentebb írtak miatt. Na meg sablonosak a megmaradt szingli férfi társaink és unalmasak. Na mindegy. A lényeg hogy nem áll szándékomban elvenni senkitől senkit, de olyan se lesz hogy a selejtből válogatsak. És nem, nem pont a túl helyesek tetszenek tetszett már nekem vékony is kövér is alacsony is magas is ami kiábránditó az az igénytelenség az orrszőr vagy az orrszőrön lógó fika (nagy orr is undorító de erről nem tehet ezt elnézem.) segg szőröd megtapadó szar darabkák szóval kösz nem. A selejt férfiak nem hiába azok.
2021. jan. 30. 21:25
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

"sablonosak a megmaradt szingli férfi társaink és unalmasak"

Alig vagy tele előítéletekkel...

2021. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!