Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy aki megtetsz...

Miért van az hogy aki megtetszik mindnek gyerekei van meg felesége stb?

Figyelt kérdés
Akár hétköznapi ember akár egy sztár vagy énekes onnantól kezdve nem hallgatom a zenéeit akiről kiderül hogy van gyereke vagy felesége. Régebben belekeveredtem abba a hibába hogy (magyar) énekesek koncertjére loholtam mint a hülye. Nem kis összegekért mert hát fizetős volt. Mindig sajnos bele estem abba a hibába hogy megtetszett valaki (Pl legyen ez A) a vilagvégére is elmentem a koncertjére gyűjtöttem a pénzt stb) majd ugye a képein láttam hogy családos néhol nem is egy gyerek van. (majd ugyanúgy B, C stb) aztán mivel megjött az eszem már már tudatosan akárkiről is legyen szó akár hétköznapi ember akár sztár énekes és mondjuk megteszett a zenéje első az volt hogy a nevét beirtam a Google vagy Facebookra és ha láttam hogy gyereke felesége stb van akkor nem is hallgattam a zenéeit. Meghát minek menjen el koncertre hogy a befizetett pénzből a kedves c feleség wellnessezzen? Kösz nem akkor inkább másra költöm. Egyébként most a külföldi énekesekkel is ugyanígy vagyok. De nem csak az éneklésről van szó hanem kár bele bonyolodni a foglalt emberekbe. Na de a fő kérdésre vissza térve titeket is bánt hogy bárki megtetszik kiderül hogy gyereke van. (mondok egy példát random hétköznapi emberekből is) ül előttem egy helyes vállalható pasi (mivel nem első eset, hányszor van hogy megcsörren a telefonja. Na ki hívja vajon? Úgy szól bele szia édes. Hát a csaja. Vagy következő megállóba felszáll a csaja) szóval én már nem is élem bele magam semmibe se ha látok élőbe vagy neten egy pasit. Egyből az van a fejembe tuti van csaja felesége vagy gyereke van mind 2) Úgyis csak megint csalódnék. Igazából éppen ezekért a dolgokért nem tudok hamar szerelembe esni (bár nem is akarok hamar mert csalódnék) Őszintén szólva ha elkezdene a vonaton simogatni valaki az se hatna meg

2021. jan. 30. 12:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
#20 Betalált nálad? Honnan tudod, hogy előítélet és nem tapasztalat?
2021. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

"sablonosak a megmaradt szingli férfi társaink és unalmasak"

"olyan se lesz hogy a selejtből válogatsak"


De fordítva sem árt belegondolni azért. Te azt a gondolod hogy a jó pasik foglaltak, a megmaradt férfiak pedig selejt, hisz nyilván nem véletlen, hogy szinglik. Te nem ugyan ezt a látszatot keltheted a férfiak szemében? Hogy okkal maradt egyedül ez a nő, ő már csak a selejt, illetve ha jó nő/társ lenne, akkor már rég "elkelt" volna...

2021. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

"Betalált nálad?"

Nem férfi vagyok. :)


"Honnan tudod, hogy előítélet és nem tapasztalat?"

Annyi tapasztalata annyi évesen, ahány, nem lehet még, hogy joggal általánosíthasson.

(Meg hát ugye eleve: mennyi tapasztalat jogosít fel bárkit bármilyen általánosításra?... Ha már tegyük fel 5 ilyen pasija is volt, akkor tényleg minden szingli pasi ilyen? Nem lehet, hogy csak rosszul választ?... És ha 25 ilyen pasija is volt, akkor mi van? Az még mindig csak 25.)

2021. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne lenne joga bárkinek általánosítani? Akinek ellenszenves, az nyilván nem akar összejönni vele, tehát mindegy, hogy vélekedik. Ha nem lesz pasija, az az ő baja.
2021. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
Te nem a zene miatt, hanem amiatt mentél koncertre, mert az énekes tetszett neked? Komolyan? Interneten az ilyet "simp"-nek nevezzük, de a valóságra kivetítve te is simp vagy. Egy olyan nőt akarsz megszerezni, akinél semmi esélyed sincs, és pl egy csomó pénzt utalsz neki, te esetedben ez a koncertre járás volt.
2021. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
En meg mindig olyat fogok ki, akinek nincs gyereke, es akar..en meg mar nem akarok..van egy lányom, boven eleg
2022. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!