Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek mindig valami "kínjuk" van?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyeneket? Lehet rokon, vagy kolléga is akár. Akiről már előre tudod, hogy neki úgysem lesz jó semmi. Például tíz emberből kilencnek tökéletes a leves, de neki sótlan és hideg (akkor amikor nem az). Vagy hogy ki milyen ruhában van, hogy néz stb. ilyen apróságokon pörög és megjegyzést tesz rá, felnagyít jelentéktelen dolgokat.

Röviden összefoglalva: nem az, aki akkor szól, ha tényleg van valamilyen rendellenesség, hanem akiről tudod, hogy úgyis bele fog kötni valamibe csak azért, mert bár neki is megfelel úgy, ahogy a többieknek, de mégse legyen már minden tökéletes. Tehát aki direkt rosszindulatból beszél.


2021. jan. 31. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze.. az egyik testvérem.
2021. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Komplett családokat ismerek, ahol ezt csinálják.
2021. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt legjobb barátnőm csinálta szakasztott ugyanezt.
2021. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Mi a kérdés?
2021. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embernek nincsnek és sosem voltak valódi, súlyosabb gondjai az életben, így nem tud semmit igazán értékelni, mindenbe csak beleköt, miközben más igazán hálás lenne a helyében
2021. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!