Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, mi tesz titeket...

Lányok, nők, mi tesz titeket otthon is magabiztossá, mitől érzitek magatokat szexinek?

Figyelt kérdés

Mostanában egy kalap kutyakakinak érzem magamat, ezért keresek olyan dolgokat, amik segíthetnének ezen :D

Gondolok ezalatt olyanokra, mint például hajszín frissítése, szemöldökformázás, szolid, de hatásos smink...



2021. febr. 1. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Klisé, de nem a külsőmtől függ a magabiztosságom. Így nem szoktam érezni, hogy csorbulna.
2021. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
itthon? új melegítő szett :D
2021. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Szimpla önbizalom. Ha már smink nélkül, hajszín változtatás és egyéb külső dolgok nélkül kakinak érzed magad, az elég baj. Ne a sminktől várj önbizalmat. Az önbizalom beülről fakad, nem a külső megjelenés határozza meg.
2021. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Itthon? Még a lábszőrömtől is magabiztos vagyok, pedig amúgy szeretem, ha nincs.

De ha nagyon offosan érzem magam, akkor néha rámjön a csinálok magamról egy adag szép képet hangulat, felrakok magamra olyan sminkeket, ami hétköznapra sok lenne, aztán örülök magamnak, hogy milyen király lett, vagy ha nem, akkor annak örülök, hogy később jobban fog menni. Illetve néha random elkezdem levágni a hajam töredezett véget, és aztán mindig örülök, mert még soha nem csesztem el.

Illetve pénteken nagyon offos volt a hangulatom, de online matek után a tanárom azt mondta, hogy okos vagyok, és ennek annyira örültem. Mármint tudom, hogy a matek tanárom nem az a fajta, aki csak azért mondana kedves dolgokat, hogy jobbá érezze magát tőle Bari is, szóval neki tökre elhiszem. :)


Illetve néha a sorozatnézés és olvasás tesz boldoggá, vagy a rajz.


18l

2021. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás és amikor leszedem a sminket illetve szőrtelenítek :D
2021. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Edzés, hajmosás, szőrtelenítés (különös tekintettel az arcomra). Utána rendben vagyok lelkileg.
2021. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Már azt hittem, hogy csak én dobtam le ezt a gyökér skatulyát, hogy egy nőnek szexinek kell lennie... Meg is gebednék, ha még itthon is sminkelni kéne :D Edzés edzés edzés. Az egyetlen, ami kioffol, ha pocakot eresztek vagy kiesek az edzéstervem ritmusából. Ha itthon vagyok, pihi van, leszarom a társadalmi elvárásokat, a férjemnek meg tetszem szőrös lábbal meg szedetlen szemöldökkel is, mert hál' Istennek természetesen kedvel. Ő pl. egyenesen kiakad ha kisminkelem magam, de ugye ha az ember lánya őszintén ki mer menni az utcára, szétszedik... a nők. Nem a férfiak. Ugye.
2021. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
#7 engedd el, a karantén alatt rákaptam a tudatos bőrápolásra, amibe nem fér bele a smink nagy része. Onnantól, hogy tudom, hogy én leszek az, aki kevésbé fogja idős korára tönkretenni a bőrét, már büszkén kihúzom magam, mikor a sok sminkelt pofi között megyek smink nélkül /max szempillaspirálban, miután belefejeltem az 50-es faktorszámü fényvédőbe. Ó, igen.
2021. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Istenem, a smink nem teszi tönkre a bőrt. És csak bizonyítod az előtted lévőt, hogy a nők szedik szét a nőket.
2021. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

9 istenem, de szétszedi, még akkor is, ha a legtöbb káros hatása (a letakarítása a bőrt fölösleges terhelésnek teszi ki, a többség nem használ alá fényvédőt, ha pedig mégis, nem keni újra a nap folyamán, mert jaj, a smink, azt meg már meg sem említem, hogy a többség a drogériából veszi a szarjait, ami halottnak a csók).


Szóval bocs, de amit te csinálsz, az a tipikus nőket szétszedő viselkedés, nem az, hogy valaki figyel magára és örül neki, hogy tudja, amit sajnálatos módon a többiek túl vakok belátni. Valahol el kell kezdeni a változást.

2021. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!