Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire számít a külső?...

Ennyire számít a külső? Jóképű profilképpel jó vagyok, a sajátommal levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Teszteltem a facebookon. Saját profilommal tettem fel egy kérdést egy csoportban, segítséget kértem. Főleg nők vannak benne. 2 hét alatt 2 komment jött, azok sem túl segítőkészek. Töröltem is.

Aztán gondoltam egyet 1 hónappal később és csináltam egy kamu profilt. Egy jóképű külföldi srác képével. Ugyanazt a kérdést tettem fel szó szerint. 67 válasz (!) mind segítőkész, 17 privát üzenet ahol megírták milyen szimpatikus vagyok a képem alapján és ezt meg azt kéne tennem. Sok személyes találkozót ajánlott, hogy egy kávé mellett majd segít nekem. Volt egy olyan is aki felajánlotta, hogy segít nekem de ha már úgy alakul akkor 2 napig is eltarthat, addig aludhatok nála a kanapén, majd filmezünk, hülyülünk. Egész jó csajok is írtak, meg még ilyen 40-50-es nők is. “Bármikor írjál rám” ilyesmi. Kaptam tel. számokat is, meg 127 jelölést.

Mégegyszer írom, semmi ismerkedéssel kapcsolatos nem volt a kérdésemben! Ennyire számít a külső? 99%-ban?


2021. febr. 2. 21:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj profil lett volna, még megértem. Én is csináltam olyat.

De a nőket annyi férfi behatás éri, h azoknak nem kell kolbász után menni, mert alapbol rajta csüng 6 darab.

2021. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
A nők is ugyanannyira emberek, mint a férfiak.
2021. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Persze, csak lehet abból a 6-ból egyik sem tetszik nekik, nem elég helyesek stb.
2021. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%
#12 a kommentedről valamiért ez jutott eszembe: "nézd egy nőlény sofőr. Csináljunk vele egy kis szexitájmot... Nekeeem nem jooo... "
2021. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
mert ribik
2021. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
nekem lany lettemre csak 1 profilkepem van kint, az is arc. Ha mar csocsoset kitennek egybol lenne uzenet, jelolesek...kosz inkabb nem kellenek ezek a "pasik"akik nem eltek ki magukat teljesen.
2021. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Akit kitettek kepet extra jo pasinak szamit. Szerintem minden nonek bejon. Meg ferfikent is irigyelni valo kulseje van
2021. febr. 2. 21:47
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
magambol kiindulva nekem nem kene tul helyes pasi... meghagyom a tobbinek:)
2021. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Akkor meg ne csodálkozz.:D
2021. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen csoport ha szabad kerdeznem? Csak kivancsisagbol...milyen temaju csoport?
2021. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!