Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire számít a külső?...

Ennyire számít a külső? Jóképű profilképpel jó vagyok, a sajátommal levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Teszteltem a facebookon. Saját profilommal tettem fel egy kérdést egy csoportban, segítséget kértem. Főleg nők vannak benne. 2 hét alatt 2 komment jött, azok sem túl segítőkészek. Töröltem is.

Aztán gondoltam egyet 1 hónappal később és csináltam egy kamu profilt. Egy jóképű külföldi srác képével. Ugyanazt a kérdést tettem fel szó szerint. 67 válasz (!) mind segítőkész, 17 privát üzenet ahol megírták milyen szimpatikus vagyok a képem alapján és ezt meg azt kéne tennem. Sok személyes találkozót ajánlott, hogy egy kávé mellett majd segít nekem. Volt egy olyan is aki felajánlotta, hogy segít nekem de ha már úgy alakul akkor 2 napig is eltarthat, addig aludhatok nála a kanapén, majd filmezünk, hülyülünk. Egész jó csajok is írtak, meg még ilyen 40-50-es nők is. “Bármikor írjál rám” ilyesmi. Kaptam tel. számokat is, meg 127 jelölést.

Mégegyszer írom, semmi ismerkedéssel kapcsolatos nem volt a kérdésemben! Ennyire számít a külső? 99%-ban?


2021. febr. 2. 21:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Elsö benyomas tudod...
2021. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Na és azt honnan a fenéből veszed komám, hogy az a 127 profil, aki "rád gerjedt" és bejelölt, az mind valódi profil? Ezen elgondolkodtál-e? 😃
2021. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

A 127 jelölésnél kiderült, hogy az egész kérdés totál kamu... jöttél szórakoztatni a gyakori népét, mi?


Ha meg nem kamu, akkor elég hülye vagy, ha beveszed, hogy a 127 jelölés mind valós profil...


Szóval hagyjuk már a trollkodást, könyörgöm, ez 5 éves szint.

2021. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, screenshot-okat nem csináltál...
2021. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező most meg nem is válaszolsz érdekes
2021. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Vannak screenshotok is😁
2021. febr. 4. 11:06
 27/28 anonim ***** válasza:
Muti.
2021. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Majd ha kisatiroztam amit kell (profil nevet meg a csajet) elkuldom.
2021. febr. 4. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!