Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehez volt elkoltozni a...

Nehez volt elkoltozni a szuloktol? Nagyon jo a kapcsolatom veluk, mindenben tamogatnak, lakast is vennenek nekem csak jo munkahelyem legyen.

Figyelt kérdés
Ugy alakukt, hogy rogton egyetem befejeze elott kaptam egy szuper allast pesten. De ahhoz, elkell koltoznom, meg sosem eltem egyedul. Nagyon izgulok, elfogadjam e az allast.
2021. febr. 4. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
18 éves koromban alig vártam, hogy elköltözzek. Nem bántam meg. Az önállóság nagyon szuper dolog.
2021. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el. Előbb utóbb úgyis megtörténne, akkor miért ne hamarabb?


Egyébként nekem is jó a kapcsolatom a szüleimmel, napi szinten kommunikálunk, mégsem bántam meg az önállóságot. Sőt, így érzem jól magam.

2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
A külön lakás segít felnőni, segít megtalálni a céljaidat, kialakítani a saját értékrendedet... Attól még ugyanúgy látogathatod a szüleidet rendszeresen. Lehet, hogy még több minőségi időt is fogtok együtt tölteni, mert ha mész, akkor egymással fogtok foglalkozni, nem csak elvagytok egymás mellett.
2021. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak velem jók, sajnos. Mégis nehéz volt. Kicsit lelkileg fàj, de abszolút túlélhető. Ha új tàrssal, szerelmes déli költözöm össze, az nagyon jó.
2021. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!