Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem szeretné, hogy eltöröljék a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Olyan írjon, aki nem szeretné, hogy újra nyisson minden, illetve, hogy eltöröljék a kijárási tilalmat.


Miért nem szeretnéd a korlátozások feloldását?


2021. febr. 4. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem 3 nagy csoport van.


1) Aki a népegészségügyi aspektusokat veszi leginkább figyelembe, ő nem akar nyitást. Én is ebbe a csoportba tartozom.

2) Aki a gazdasági aspektusokat veszi a leginkább figyelmbe, ő nyitást akar. Ez egy érthető álláspont.

3) Aki csak akar végre bulizni meg utazni meg miegymás. Szerintem ez sokadlagos szempont és igazán nem jó érv.


Hogy miért tartozom az 1)-es csoportba. Én is egészségügyi dolgozó vagyok és a barátnőm is, ő ráadásul covid-osztályon (is) dolgozik. Miután testközelben van haldokló covidosokkal, akik elég gyakran nem élik meg a másnapot, az lenne a furcsa, ha nem így gondolkodnánk.

2021. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Én önző okból nem akarom a feloldást. Minket a párommal szétválasztott sok minden (köztük a covid is) és szakítottunk. Ha újra kinyit minden, eltörlik a 8 órás hazaérést, még több lehetősége lesz bulizni, ismerkedni, barátnőzni és már a gondolattól is meghasad a szívem. 😞 Szemét vagyok de nem bírom feldolgozni, hogy nem voltam neki elég jó...ahogy éreztette velem.
2021. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
Engem szimplán hidegen hagy hogy marad vagy nem.
2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%

Kétélű kard.

Nekem előnye hogy nem kell napi másfél órát utazással töltenem és ezt használhatom plusz szabadidőként, például kutyasétáltatás.

Hátránya hogy megszünt a rendszer az életembe, és a bentléttől enyhén "depressziós" lettem, avagy szarkedvű.

2021. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Én azért nem szeretném a korlátozások feloldását, mert az azzal is együtt jár, hogy eltörlik nálunk a home office-t, és napi kilenc órában kell nézem az agyhalott irodatársaim fejét újból! A hátam közepére sem kívánom őket! Sokkal jobb itthon, kevesebb a stressz, ráadásul nagyon sok időt és pénzt megspórolok azzal, hogy nem kell utazni a munkahelyre.
2021. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Én nem szeretném ha feloldanák, szerintem ez így is elég gyenge, mert össze van omolva az egészségügy, nem képesek az összes beteget ellátni. Szigorítást szeretnék, mert több családtagom súlyos beteg, és nagyon féltem őket. Magamat, és páromat is féltem. A mutáns vírus még rosszabb, és már közeledik.


Nincs bajom a bezártsággal. Igazából tetszik hogy nem járunk vásárolni, és mindent rendelünk. Nincs autónk, azelőtt megszakadva cipekedtük haza a sok szatyrot, ez így sokkal jobb. Az étterembe járás se hiányzik, mert mindenféle kaját, gyorskaját is rendelünk, külön jó, hogy a Wolt-on van az érintésmentes átvétel, így nem kell találkozni a futárral sem.


Nekem a tavalyi első korlátozás tetszett, az elején mindenki komolyan vette, és full üres utcák voltak, az nagyon jó volt! Élvezet így kutyát sétáltatni, miénk az egész világ!


A legjobb a covidban, hogy azóta a párom itthonról dolgozik♥️

2021. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%
Én alapvetően szeretném, de nyáron tervezek ingatlant venni és most kicsit nyomottabbak az árak. Tartok tőle, hogy megugrik a korlátozások után, úgyhogy remélem szeptemberig kitart.
2021. febr. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért nem "Politika" rovat?
2021. febr. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%

#03.38


Remélem nem kapsz hitelt. Ti bsszátok fel az ingatlan árakat, umdorító sz.r proli!

2021. febr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%

17

Boldogan vagyok "antiszociális gyökér" ha ennek az ellentetjét ilyen rosszindulatú undorító stílusú buta egyének alkotják mint te!

2021. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!