Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem szeretné, hogy eltöröljék a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Olyan írjon, aki nem szeretné, hogy újra nyisson minden, illetve, hogy eltöröljék a kijárási tilalmat.


Miért nem szeretnéd a korlátozások feloldását?


2021. febr. 4. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
8%

18:

Nem tudom miért lettem lepontozva, mikor a kérdésre válaszoltam. Néhány millióval esett az ingatlanok ára (nem Pest megye), és szeretném kihasználni, hogy végre meg tudok venni egy lakást, amit otthonnak nevezhetek.

2021. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
90%

Lakik ismerősöm Németországban illetve Szlovákiában is, mindkét országban a mieinknél nagyobb korlátozások vannak érvényben.



Egyébként én életvitel szempontjából néhány korlátozást nem szeretném, hogy feloldjanak, a többi meg mindegy.

Ezen az oldalon arányaiban több az otthonülősebb ember, viszont aki nem, az nagyon hangos és bántóan nyilvánul meg. Így amit kapni fogok...



Azt nem szeretném, hogy vissza kelljen menni az irodába. Heti 1-2 napot szívesen bejárok (annyit most is lehet), de heti 4 napon (amennyi majd kötelező lesz) nem szívesen kelek 6 körül nem sokkal több, mint 6 óra alvás után és vonszolom be magam a zajos, nyüzsgő irodába.


A távoktatás is nagyon-nagyon bejött az estin. Este 9 után még nem kell utazni, de a szüneteket és a lyukasórákat is jobban el lehet tölteni.


Amit még nagyon szeretek a mostani időszakban, hogy szinte bármilyen tömegközlekedési eszközön utazom, azon tök kevesen vannak, kb csak ülő ember. Mármint csúcsforgalomban. Budapest 2-es metró, 4-es metró, 1-es villamos, 139-es busz.


Sportolni pont azért van lehetőségem, mert nem kell annyit utazni. Lehet futni, 5-10 fokos időben én voltam is, túrázni, bringázni és otthon edzeni.

Ha utazni kellene, nekem otthon SE lenne időm edzeni.



Tehát lehetnének nyitva a sportolós és a beülős helyek, ha 3 hetente egyszer használnám őket.



Amúgy ami hátráltat kicsit, az a kijárási tilalom. Hétköznap senkivel se tudok találkozni (dehát ez is a lényege, hogy csökkentse a találkozásokat), hétvégén is kicsit sietős az este, főleg, ha vonatoznia kell annak, aki felugrott pl hozzám, vagy túra után pl nekem kellett vonatoznom.

2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!