Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítél el sok férfi...

Miért ítél el sok férfi örökre nőket akár egyetlen görbe este alapján is?

Figyelt kérdés

A saját példám: Férfiakkal dolgozom főleg (12 férfi, 3 nő van a csapatunkban), minden rendben volt egészen addig, míg nem vettek fel egy új embert, aki egyetemen csoporttársam volt. Egy közös házibuliban voltunk, ahol történt egy olyan eset, hogy páran bevettünk egy bizonyos tablettát (MDMA), és pár lánnyal, fiúval közösen fehérneműre vetkőztünk, ugráltunk a medencébe (október volt és elég hideg már), majd vizes fehérneműben táncoltunk a nappaliban. Csak csókolóztam egy sráccal, nem feküdtem le senkivel. Igazából soha nem is volt egyéjszakás kalandom, és 18 és 21 éves korom között kb. összesen 3-4 ilyen őrültebb buliban voltam (vetkőzés nem volt több).

22 évesen összejöttem a mostani párommal, most 28 vagyok.

A lényeg, hogy mindenkinek elmesélte a pasi a munkahelyen ezt a történetet (kiszínezte azzal, hogy rongyosra lettem b_szva több ember által, ami mint mondtam, nem igaz), és többen is nyíltan beszólogatnak, nyomulnak rám, az egyik folyton a derekamra teszi a kezét, amikor együtt kell dolgoznunk, és nem érdekli őket, hogy el vagyok jegyezve. A sokadik ilyen eset után kiakadtam már, megfenyegettem őket, hogy a HR-re megyek, ha nem hagynak békén, mire minősíthetetlenné fajult a szóváltás, hogy akkor kellett volna gondolkoznom, amikor azokat a mocskos dolgokat csináltam, nem bújhatok a vőlegényem mögé.


Nos, miért gondoljátok, hogy azért, mert valaki fiatalon csinált 1-2 hülyeséget, utána lehet ringyóként kezelni örökké, és neki ezt tűrnie kéne, mert 19-20 évesen "nem gondolkodott"? Azokkal mit csinálnak, akik tényleg sok emberrel összefeküdtek? Nem azt mondom, hogy velük meg lehet tenni ezeket, csak nem értem, hogy egyetlen ilyen este miatt hogy lehet pudvás ribiként kezelni a másikat, és miért kell mindenféle xart terjeszteni, mint valami gimnazista kisfiúk...



2021. febr. 4. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
Normális ember nem csinál olyat amilyet a kollégáid. De őszintén nem csodálkozom hogy ahol te vagy ott ilyen kollégák vannak. Kb. egy kategória vagytok.
2021. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Először is, nem munkatársakkal történt ez a dolog, szöveget kéne tudni értelmezni itt több embernek, a konkrét esetnél 19 éves voltam és egyetemista, csoporttársakkal volt házibuli, ennek más lassan 10 éve, írtam is, hogy 28 éves vagyok, nem 22.

Az egyik ott jelenlévő csávó lett a kollégám mostanság a munkahelyemen (ezt nem tudhattam előre 9 éve), ahol kicsit több, mint 1 éve vagyok.

2021. febr. 5. 09:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért szégyenkezned, történnek ennél durvább esték is. Jelentsd be ahol tudod, állj ki magadért mert még ha 10en átmentek volna rajtad sincs senkinek semmi köze.
2021. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. De még az a vicc, hogy át sem mentek, nem feküdtem le senkivel.
2021. febr. 5. 09:50
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem érdekel, ha le leszek pontozva a sok incel által, de a kollégáidnak akkor sem lenne joga ehhez a viselkedéshez, ha minden este mással feküdnél le. Nem mondom, hogy az normális dolog, de senkinek semmi köze a másik magánéletéhez, mindenkinek saját magával kell elszámoljon.

Az meg, hogy egy 10 évvel előtti eset ilyeneket váltott ki a kollégáidból, szerintem döbbenetes, a HR lenne a minimum, de hogy őszinte legyek, én valószínűleg ki is lépnék innen, mert nem akarnék ilyen emberekkel együtt dolgozni.

Az meg külön nevetséges, hogy ebben a kommentszekcióban egyesek úgy viselkednek, mintha szentek lennének.

Drogozni alapvetően gáz, de egyszer kipróbáltad egyetemen egy görbe estén, hát aztán.

Fürdőruhára vetkőztél, ami kb olyan, mint a strandon egy fürdőruha, nem pucéran szaladgáltál, ebben sincs szerintem semmi.

Az meg hogy egy fiúval csókolóztál, pláne nem egy nagy kaland egyetemen, szerintem amiket ott művel az átlag az ehhez képest elég enyhe.

Mondom ezt úgy hogy sosem fogyasztottam semmilyen szert, sose vetkőztem fehérneműre idegenek előtt, és sosem volt egyéjszakásom.

2021. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én felmondanék, ha ilyen kollégáim lennének. Ilyen helyen nem érdemes maradni, mert ez kellemes már nem lehet, még akkor sem, ha a HR rendreutasítja őket, mert ahol lenézik vagy bántják az embert - az stresszes és lelkileg megsemmisítő.


Munkahely pedig van még végtelen másik, bármilyen munkakörről is legyen szó.

2021. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Társadalmi probléma, ha egy csaj elengedi picit magát akkor qva, ha egy srác teszi, akkor micsoda menő.
2021. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Már bocs, de az ilyen drogos ribikről nekem is meg van a véleményem.

Kolbászból pedig nem lesz szalonna. Én nem nyomulnék rád, csak szimplán elkönyvelnélek nem túl értékes embernek.

2021. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

biztos nagyon meghatja minek könyveled el.

Drogos ribi, egy ilyen este miatt...komolyan eszem megáll milyen könnyen ítélkeznek az emberek. Te szent életet élsz biztos.

2021. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%
Hetes vagyok. Látom sokan lepontoztak. Szerintem tényleg nagyon kompromittáló amit csinált, én nem csinálnék ilyet egy céges bulin. Számomra tényleg nagyon tiniérzete van, főleg így, hogy a kedves kérdezőnek jegyese is van. Szerintem undi dolog, és még gáz is. :(
2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!