Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fejű, de medve méretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fejű, de medve méretű (2m) srácként az egyetlen esélyem bugyiolvasztó kandúrrá átváltozni ha kigyúrom magam és ilyen nagydarab "Boss" típusú férfi leszek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs más út.

Az agyamban a tesztoszteronszint eszkalálódva van, sok-sok nőre vágyom, leginkább hetente el szeretnék fogyasztani egy kettőt. Sajnos ez van, a biológiával nem tehetek semmit.


2018. szept. 28. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak meggazdagszol valamiből
2018. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha egészen-egészen minimális tisztelettel lennél nők iránt (ha másért nem, a jó édes anyukádra való tekintettel), akkor egy csapásra megszázszoroznád az esélyeidet arra, hogy találj egy barátnőt.
2018. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Csak az egyértelműség kedvéért: nők iránti minimális tisztelet alatt azt értem, hogy pl. emberi lénynek tekinded őket, és nem nevezed őket "pamacsnak".
2018. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vizuális inger a legutolsó, ami hat a nők szexuális vágyára.:)

A tapintás az elsődleges vágyszervünk, szóval inkább cirógassad a lányokat!:)

2018. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"A tapintás az elsődleges vágyszervünk, szóval inkább cirógassad a lányokat!:)

"


Tehát egyszerűen csak kezdjem el simogatni a nekem tetsző lánykát?


A legutóbbi ilyen nem engedte hogy továbbmenjek, nem volt szex is.

2018. szept. 28. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:

5: Vannak érintős emberi gesztusok, kézfogás, haj- arc megsimítása, váll, kar megérintése.

Ha másból nem, ebből meg fogod látni, hogy örömmel fogadja és viszonozza-e. De ez nem lesz azonnali, inkább néhány hét alatt fog kialakulni azoknál, akik beléd akarnak szeretni.

Ha egyéjszakás lányt keresel, inkább szórakozóhelyen keress és a nézéséből szúrd ki, és igen, ezeket a térsasági érintős gesztusokat rögtön csinálhatod.

2018. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A legutóbbi ilyen nem engedte hogy továbbmenjek, nem volt szex is."

Hát neki vagy több idő kell, mert nem promiszkuis ( a nők többsége nem az!), vagy nem tetszettél. Ezt már neked kell megfejteni!

2018. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszettem neki miért engedte hogy simogassam? A csókot is engedte!

Konkrétan fogdostam,markolásztam!

Aztán mikor már mászni akartam rá, piros lámpa. Sokkoló volt.

2018. szept. 28. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor az újabb topicodban van a válasz.

De itt is leírtam, hogy ez több hét, több hónap is lehet, mire kialakul a szexuális vágy.

A cicifogdosás is szex, nem kell izgulni, mehetsz majd tovább, csak gyors vagy neki.

Pl. beszéljetek a védekezésről, biztosíts egy kellemes és TISZTA helyszínt a HOSSZÚ együttlétekhez, stb. Pl. egy iskolai folyosón én se tudnám elképzelni a folytatást.:))

2018. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

a cicifogdosás is szex? :) igazából most először érzek úgy életemben hogy jobban kívánom a társaságát, hogy az ölemben ücsörögjön, minthogy mondjuk betegyem neki.


szerintem ez a szerelem, vagy valami ilyesmi.

2018. szept. 28. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!