Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Első találkozáskor Neked...

Első találkozáskor Neked mitől lesz valaki szimpatikus vagy nem szimpatikus?

Figyelt kérdés

Én egy tök átlagos nő vagyok. De folyamatosan azt tapasztalom, hogy mikor új emberekkel találkozom, azonnal szinte túl közvetlenül viselkednek velem. Látom, hogy szinte mosolyogva beszélnek hozzám, biztosra tudom, hogy szimpatikus vagyok.


Mindig mikor ez történik, otthon a tükörben próbálom keresni, hogy mi olyan különleges rajtam de nincs semmi extra. Nem értem miért van ez.


Persze a legtöbb esetben tök jó érzés de azért gyakran van olyan is, hogy nem akarok szimpatikus lenni, pl ha nagyon nem szimpi az illető. De ezt nem tudom irányítani.



2021. febr. 6. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

7

Számomra pl. a túlsúlyos nők sokkal szimpatikusabbak, mint az átlagosak (ha barátságról van szó).

2021. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom megfogalmazni mert mindig az összhatás adja ki.
2021. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok tudod az álkedves is...

De amúgy aki jó kapcsolatot, ismeretséget akar kialakítani, az általában kedves hozzád ha neked ő nem is tetszik. Lehet nem is érzi ezt. Mert ha én érzem, hogy nem tetszik neki az arcom, akkor nem törődöm az illetővel utána egy percet sem.

2021. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!