Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
79%

Nincsenek "vírus rettegők" sem "vakcina rettegők".


Csak hangulatkeltő gyökerek vannak mint a kérdező, akik szimplán csak feleslegesen ellentéteket generálnak, mert unatkozó élettelen senkik.

2021. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a lepkéktől rettegek, a vakcinát leszarom. Azért nem adatom be, amíg nem teszik kötelezővé, mert felesleges, nem vagyok fogékony a fertőző betegségekre. A kötelező oltásaim megvannak, azok tényleg hasznosak, többre nincs szükség. Nem kell már megint úgy csinálni, mintha a pestis terjedne, ezt átlagosan ötévente eljátsszuk, hol a száj- és körömfájással, hol a csiganáthával, hol a madárinfluenzával. Baromi unalmas.
2021. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/155 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ráerőltetni a másikra az oltást? Oltasd be magad mit bánom én, ez a te dolgod. Én nem oltatom be magam, ez pedig az én dolgom.
2021. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/155 anonim ***** válasza:
100%
#34 sose facebookozz ;)
2021. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/155 anonim ***** válasza:
85%

#37 szerintem a gyógyszergyárak meglátták az üzleti lehetőséget a hisztiben, és ezerrel ráálltak a vakcina elkészítésére. Gondolj bele hogy mekkora business, csak szorozd fel a föld lakosságának mondjuk a felét 10-20000 forinttal/év, illetve mekkora stratégiai előnye van annak, ha valaki előbb jön ki a vakcinával mint a többi gyár, netalán direkt olyan technológiát használnak, amivel gyorsabban lehet nagy mennyiségű vakcinát előállítani. Szóval meg merek kockáztani minimum egy enyhe siettséget a vakcina elkészítése körül és most megy a béta teszt.


Ez a jobbik eset.


A rosszabbik hogy magát a koronavírust is laborban állították elő.

2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/155 anonim ***** válasza:
98%

Te miert oltatod be magad? mert rettegsz a virustol.

En nem felek a virustol es nincs szuksegem az oltasra. Ez nem halalos virus, az emberek 1%-a hal bele, azok is kronikos betegek.

De nem mondom hogy ne oltsd be magad. Ha tenyleg mukodik az oltas es tegyul fel hogy az emberek 20%a beoltatja magat, akkor anyivel kisebb az esely hogy elkapjak a virust azok akik nincsenek oltva.

Tehat oltsd be magad nyugodtan, engem nem erdekel de engem hagyjon mindenki beken az oltassal es ne erjen hatrany az miatt mert nem vagyok oltott.

Jelenleg ha fiatal vagy, nem vagy egeszsegugyi dolgozo akkor varnod kell legalabb nyarig hogy be legyel oltva, ugyhogy ez nem aktualis mindenki szamara.

2021. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
100%

A rettegés nem egyféleképpen jelenik meg. Aki vitte haza raklapszámra a slozipapírt, az félt. Aki nem ment ki otthonról, az is félt. Aki tagadja, hogy ez létezik, az is fél.


De félni miért baj? A félelem normális emberi reakció egy ismeretlen helyzetre. Mi mind azért vagyunk itt, mert az őseink féltek a kardfogú tigristől, és nem mentek oda a nagyszájúakkal megsimogatni, hogy "gyááá, mit rettegsz gechi, ez csak egy cica".

2021. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 anonim válasza:
98%
Attól, hogy megkapod az oltást ugyan úgy beteg lehetsz, ugyan úgy fertőzhetsz, ugyan úgy meghalhatsz koronavírusban. Érdemes olvasni a külföldi szaksajtót. Elég sokan meghaltak röviddel az oltás után, persze megállapították, hogy semmi köze az oltáshoz... Ahham. De ha kialakul egy szívbetegséged és elmész az orvoshoz rögtön az jön ki, hogy kovid mellékhatás (akkor is ha semmi bajod nem volt)
2021. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/155 anonim válasza:
100%

#46

Attól, hogy beoltatod magad még ugyan úgy fertőzhetsz a mi infektológusaink szerint valószínűleg hordozhatjuk/átadhatjuk a betegséget akkor is ha bevagyunk oltva, csak rajtunk nem jön ki. Ez az általános vélekedés máshol is. (Szt. László Kh.)

2021. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/155 anonim ***** válasza:
98%
#49 tehát tök felesleges beoltatnunk magunkat?
2021. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!