Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejönnél egy roma lánnyal/f...

Összejönnél egy roma lánnyal/fiúval, ha amúgy jól összeilletek és normális?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 11:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
10%
Ma még nem kérdezted ezt meg. Nem jött a jutalék a héten, vagy más bajod van?
2021. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Az állkérdésekhez tartozik kitalált történet is, ha jól tudom.

Ebben a kérdésben mi a kitalált, ha már történet nem kapcsolódik hozzá?

2021. febr. 7. 12:17
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek én is ilyet. Már a szomszéd utcából érzem a szagát, brrrrr!!!!!!!!
2021. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%

Akkor most nincs történet - de megint csak az a célod, hogy utána verd a melledet, hogy lám-lám mennyi rasszista van - mert ellenzik, ill. negatívan ítélik meg.


Mehetsz felvenni a béredet.

2021. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha tanult intelligens és a családja is, akkor igen!
2021. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

Amíg Anyámék életben vannak, addig nem, mert nagyon elleneznék. De ha nem lennének, nem látnám akadályát, kipróbálni ki lehet egy kapcsolatot, az még nem jelent házasságot. De nagyon kevés, 1 ilyen cigányt láttam, akivel szívesen összejöttem volna, de az viszont különb, igazabb ember volt az összes fehérnél, akit ismerek. Állandóan vigyázott minden nőre, akikkel jóban volt, segített, és kérte a haverjait is, hogy vigyázzanak rám, és azok onnantól testvérként kezeltek. Nagyon sokat tett értem, sokat köszönhetek neki. Na mindegy, hosszú lenne elmeséleni.


Illetve hazudok, mert múltkor láttam egy cigányt, szebben beszélt magyarul mint én, kb úgy mint egy tv bemondó, látszott hogy művelt, és okos, szépen öltözött, kedves, barátságos volt, nagyon meglepödtem. Ez a 2 cigány srác aki esetleg szóba jöhetne, de aki nagyon cigányos, az nem, sajnálom. De nincs bajom a cigányokkal, ha cigányosak is,nem utálom őket, általánosban sok cigány osztálytársam volt, így sosem volt bennem picike rasszizmus se.

2021. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne etessétek a trollt!!! Kap ezért elég pénzt.
2021. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

"Összejönnél egy lánnyal/fiúval, ha amúgy jól összeilletek és normális?"


Naná.

2021. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

az egy dolog, hogy ő normális...


De milyen a "kiscsalád" mögötte...???? 2-in-1 csomagban jön ám az áldás... :))))

2021. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
27%
Holnapra valamit változtass már valamit a kérdésen, mert nagyon unalmas vagy már!!!!
2021. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!