Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejönnél egy roma lánnyal/f...

Összejönnél egy roma lánnyal/fiúval, ha amúgy jól összeilletek és normális?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 11:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%
#20: már céloztunk rá többen is... :))))
2021. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez sok mindentől függ. Ha összeillenénk a lánnyal, normális lenne a családja, akik elfogadnak engem, és ha az én családom is elfogadná a lányt, akkor, miért ne? Sok esetben sajnos mindig inkább a családdal van a probléma, nem is az adott lánnyal/fiúval. Nagyon sok normális roma srácot/lányt ismerek, ahol hát elég "fura" a családjuk.


Illetve még azért az ismeretségi köre is fontos lenne a kiszemeltemnek. Sokszor van az, hogy egy roma fiatal normális életet szeretne élni, de a haverok/barátnők beleviszik a rosszba. Így hát ha a lánynak sok nemnormális barátnője lenne, akkor nemhiszem, hogy hosszútávú lenne a kapcsolat.

2021. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Aki normálisan válaszólt, köszönöm!!! :)


Akinek meg nem tetszik a kérdés, nem kell rákattintani..több 100 kérdés van még ezen kívűl. Lehet találtok kedvetekre valót! ;)

2021. febr. 7. 13:11
 24/28 anonim ***** válasza:
24%
Nekem első barátnőm félcigány volt, a rasszal semmi bajom nincs, szerintem mindenki ugyanolyan ember, de a családi háttér sajnos több esetben problémás romáknál a társadalmi felépítésünk miatt, exemnél is így volt. Ha az rendben van egyébként, akkor persze, akár cigány hagyományokat tartó lánnyal is, szeretek új kultúrákat megismerni.
2021. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező, nem kell olvasgatni a nem tetsző válaszokat, vagy nem keveredni a korpa közé!
2021. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

Igen, de csak akkor ha a családja is normális vagy ha nem akkor a lány nem tartja a kapcsolatot velük.

Bár igazából ugyanezt tenném fehér emberrel is, szóval nincs különbség.

Középiskolában másfél évig egy félcigány lány volt a barátnőm, na ő nagyon szépen nézett ki és a családja is jófej volt, az anyja volt cigány, kedves volt nagyon, a fiaként kedvelt engem. Aztán elköltöztek, a lány máshova ment továbbtanulni, úgyhogy megszakadt a kapcsolat, a középiskolás szerelmek az ilyenekhez ritkán elég erősek.

2021. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22%
A párom az
2021. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!