Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha huszonéves lehetnél újból,...

Ha huszonéves lehetnél újból, mit tennél másképp?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 01:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

20-28 éves korom között olyan munkát végeztem aminek semmilyen megbecsülése, presztízse nem volt semmilyen téren, elsődlegesen ezen változtatnék. Legfeljebb 1 évig csinálnám és azután felmondanék és már teljesen másképp alakulna az életem. Ráadásul ez az időszak potenciálisan a párválasztás, családalapítás időszaka, nos én ezt áldoztam fel ezért a sz@r munkáért, ráadásul a lakóhelyemtől 240 km-re jártam dolgozni, így szabadidőm sem volt túl sok.

Sajnos voltam olyan hülye és állhatatos hogy mindig bíztam hogy majd jobb lesz, majd alakul az. Aztán évről évre nem hogy jobb lett volna, hanem csak rosszabb lett a beosztás, a körülmények, igazából minden.

Na ezt nem szabad, főleg nem évekig elhúzni és benne ragadni olyan munkában vagy bármiben aminél azt látod hogy nincs jövője, nem tartasz, nem haladsz és nem fejlődsz sehova.

2021. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre arra az egyetemi szakra mennék ahol most tanulok és sokkal hamarabb kidobnám a pasit, akire éveket pazaroltam.
2021. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszoló.


Ezzel pontosan én is így vagyok, legalábbis a tanulás részével. Egy rossz szakmát választottam emiatt csak most, eléggé megkésve végzem az egyetemet.

2021. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
7 évvel ezelőttre mennék vissza, nem hagytam volna ott apám csodálatos ajánlata mjatt a munkahelyem, ahol letehettem volna ingyen a targoncás jogosítványt, plusz a mai napig ott targoncázhatnék. Ezáltal nem ismertem volna meg azt az exemet, aki milliókkal lehúzott! A nemrég végetért féléves kapcsolatom is kihagytam volna utólag nagyon szívesen, aki ugyan csak közel 150-nel húzott le, de miatta otthagytam tavaly egy szar, de jól fizető munkahelyet, valamint idén egy nem túl jól fizető, de annál jobb légkörrel és társasággal rendelkező munkahelyet... Remélem egyszer még találok olyan helyet, ahol hasonlóan jól érzem magam! Mai napig lelkibeteg vagyok ezek miatt!
2021. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tovább tanulnék,de előtte szakközép helyet gimnáziumba felvételiznék ahova az a nő jár akiért most nagyon oda vagyok.
2021. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!