Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas nő miatt elkezdeni...

Szánalmas nő miatt elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt kezd el. persze motivációnak nem rossz, de ha nem éred el a kívánt hatást, akkor abba fogod hagyni. Szóval inkább magad miatt csináld, lehet hogy a kiszemelt nem fog rád felfigyelni, de más meg igen.
2021. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Egy szánalmas miatt miért kéne?
2021. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert ha nem belső a motivációd, akkor úgyis fel fogod adni és úgysem leszel benne "te".
2021. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Majd én meg mutatómnak jó. Csak ne fulladjon ki a dolog.
2021. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas edzeni soha, bárki bármi miatt is teszed, csak csináld és kész.
2021. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En anno egy csávó miatt fogytam le. Sosem piszkalt a súlyom miatt, de láttam az előző barátnőit és arra fogtam, hogy biztos azért nem kellek neki.

Szóval -25kg-t köszönhetek neki és hogy utána már úgy talalkoztam a férjemmel hogy magabiztos voltam 😀

2021. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én is úgy kezdtem el, mert gondoltam, hogy így nem kellenék neki, de ha lefogyok, lesz egy pici izmom stb. akkor majd igen. Hát nem jött be a dolog 😅 de lefogytam, jobban nézek ki és az edzés dolog folytatódik, ami számomra jó és már tetszik az is, amit a tükörben látok. És már amiatt csinálom az egészet, hogy magamnak megfeleljek stb. Tehát ha téged ez ösztönöz arra, hogy elkezd, akkor ez van, szerintem nem probléma.
2021. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert másoknak akarsz megfelelni, mások értékrendjéhez próbálod igazítani a saját életed.
2021. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azért mert a nőnek bejön a kocka has, hanem hogy legyen önbizalmam, legyen valami hobbim, elfoglaltságom. Ne egész nap itt lógjak.
2021. febr. 9. 12:44
 10/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Na akkor meg is van az igazi oka. Kezdj neki otthon.
2021. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!