Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire voltam szánalmas így...

Mennyire voltam szánalmas így a boltba?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, szoc. fóbiám van, félek mindenkitől és mindentől.


Vagyok a boltba és a Tescoba minden második kassza van nyitva, polcoknál volt a sor vége tehát ilyen Y alakba a Y jobb oldalán voltam balra voltak a konzervek nem láttam, hogy másik oldalt is vannak vásárlók amikor a kasszához értünk néztük egymást, hogy ki jön ki elé. Én bennem meg egy poén jutott felszínre, mondom , "kő papír olló?" nevetett a , mondom, komolyan " gyere játszuk le , kő papír ollóval" mondta, nem menjek csak, aztán be akartak állni a sor végére , mondtam háát ez necces lesz, mert 4-en voltak már mögöttem, mondom , állj elém, nyugodtan mert vita lesz.. elém állt és megköszönte. Akkor látom, hogy kigyúrt csávó volt akinek a nyakán volt egy tetkó. És én meg azt mondtam, hogy "játszuk le".


Végig féltem kitolni a kosarat a kocsiig azt hittem megver. Én ilyen dagadt mamlasz vagyok, volt miért félnem , egy nyuszi vagyok.


Mit gondoltok? Nekem ég a pofám.


2020. nov. 27. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jol lekezelted, jo humorod van! :D

Miert vert volna meg? Nyilvan ertette a poent. :)

2020. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi.
2020. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha szoc fobiad lenne, meg se mertel volna mukkanni. Es amikor mondtad neki akkor is lattad mar h egy skinhead allat.
2020. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Megijedt tőled látod.
2020. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem ez igaz lenne. Ez a kérdés is kamu.

Aki szoc fobiás az nem mer ilyet csinálni főleg egy vadidegen ember előtt. Az meg sem mer mukkani, meg néz ki a fejéből. Én sok szocfobiás emberrel beszélgettem, és különböző szitukat vázoltam fel nekik és mindegyikük, nem azt reagálta volna, amit te mondasz. Az meg hagyjuk, persze nagy darab, tetkós állat volt, hát hogyne. Az a baj ilyen kérdésekkel, hogy túl ki színezitek és amiatt nem hihető, csak a naiv emberek hiszik el. Én most voltam a boltban, alig vettem pár dolgot és egy csaj maga elé engedett, mert neki a kosara tömve volt. Megköszöntem, de ennyi. Eszembe se jutott volna ilyen hülyeség, kő papír ollózak. Ha ilyet csináltam volna, akkor full hibbantnak néztek volna és azért engedtek volna előre, mert látták valami komoly pszichés zavarom van.

2020. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
C volt nem bőrnyakú. Pont ez, hogy meg sem mertem mukkanni , meg még c-k is ütöttek már meg.
2020. nov. 27. 19:09
 7/12 A kérdező kommentje:

Pedig igaz, szüleim sem hitték el. Az a baj, hogy én sem. Vagy lehet én gondoltam, hogy kigyúrt? De a nyakán volt tetkó olyen nonfiguratív.


Mindenki azt hisz el amit akar, testkamerát nem, fedélzetit használok, kocsival nem lehet bemenni a boltba..

2020. nov. 27. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezt így olvasni kicsit kínos volt és vicces, de egyáltalán nem szánalmas!
2020. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

A punkok, skinheadek, vagy a kigyúrt állatok között is van jó humorú.

Nem arról szól a világ, hogyha valakinél kisebb vagy gyengébb van akkor rögtön megöl.

Ha viccesen és nem bántóan szólsz be valakinek akkor többnyire összevigyorgás a vége. Szerintem jól csináltad.

2020. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Várjál, lefordítom, mi történt: elédállt a sorban egy kigyúrt tetkós cigány, te pedig megbeszélted magadban, hogy úgyis magad elé engedted volna, ha ő nyer kő-papír-ollóban.


Bár kevésbé tartozik a témához, de az Y alakzatban sorbaállásból csomó konfliktusos helyzet keletkezik. Jó lenne, ha egyértelműbben lenne jelölve, hol kéne sorbanállni. Amitől kész vagyok, az az L alakban állás, mikor oldalról épül fel a sor, és éles kanyarban befordul a kassza elé, és totál útban vannak mindenkinek. Káosz.

2020. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!