Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti ezt hogy vagytok...

Lányok! Ti ezt hogy vagytok képesek csinálni, hogy egyszerűen ignoráljátok a másik embert messengeren?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a lányt. Egyetemen szaktársak vagyunk, ha élőben találkozunk tök jól elbeszélgetünk. Azonban ha írok neki, arra vagy nem, vagy csak 1-2 szóban válaszol. Pedig nyitott kérdéseket teszek fel. Egyáltalán ilyenkor nem érzi rosszul magát hogy látta de nem ír? Én bárki ír rám, egyszerűen nem tudok nem válaszolni, még ha azt is írom hogy "nem szeretnék veled beszélni, ezért még ezért..." de válaszolok. Rosszul érezném magam ha valakit kétségek között hagynék. Ti, akik nem valszoltok, nem érzitek emiatt rosszul magatokat? 22/f

2021. febr. 9. 21:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként is jelenleg három embert ignorálok két napja, ebből kettő lány. Nem kizárólag nőkre érvényes ez.
2021. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pláne nem, hogy ezek szerint van, hogy kapsz választ, csak nem azonnal és nem amennyit óhajtasz.
2021. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát így. De most hogy mondod, szerintem visszaírok az egy héttől ezelőtti embereknek. Csak hogy érezzék a törődést.
2021. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%

Legalább kapsz választ 🤷🏼‍♀️

Nekem is van ilyen ismerősöm, aki képes 3-4 nap múlva válaszolni. De megtanultam hogy ő nem a gyors reagálásáról híres

És mint egy jó barát mindig fel is hánytorgatom neki, amin jót nevetünk.

Szóval nem kell annyira parázni a dolog miatt.


Én is tudom az embereket ignorálni, leginkább akkor amikor semmi kedvem emberekkel beszélgetni, bármi is a téma.


21/L

2021. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Utálok chatelgetni, és nem mindig alkalmas válaszolni, akkor sem, ha az üzenetet láttam. Utána meg simán kimegy a fejemből, ha az illető nem fontos, vagy az nem fontos.

Valószínűleg ezeknek a lanyoknak is van más dolguk is, mint neked válaszolgatni.

2021. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy a karantén alatt nem tudom magam lefoglalni. Hát nem mindenki unatkozik egész nap és chatelget másokkal...
2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem érzem rosszul magam miatta, mert ha valakivel nem szeretnék beszélgetni, azzal nem fogok. Írod, hogy opció az, hogy megírja, hogy nem szeretne veled beszélgetni. Írtam már meg ezt embernek és olyan hisztit levágott, hogy mit képzelek magamról, hogy köszönöm, ilyet többet nem, így marad az ignorálás. Nyilván valaki jól tudja kezelni az ilyet, de nincs rá garancia, és nincs kedvem olvasgatni, hogy lehordanak a semmiért.

22L

2021. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Természetesen fiúk is csinálják ezt. Na ez meg a másik. Oké hogy valaki elfoglalt. De ez csak kifogás megint. Ha fontos lenne az illető akkor tudna válaszolni ha nem is azonnal, de mondjuk mikor van 20 szabad másodperce. Én válaszolok kB. egyből ahogy látom. Nem megyek bele abba a gyerekes dologba, hogy látom ( mindenki azonnal lát kB. mindent) de nem válaszolok, mert mit gondol rólam ha azonnal válaszolok stb. Elárulom mit gondolok azokról a lányokról akik egyből visszairnak mikor látják: végre egy értelmes lány, aki nem játssza az eszét.
2021. febr. 9. 22:27
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Élőben, egyetemi környezetben elbeszélgetni oké. Ettől függetlenül neki megvan a magánélete, nem biztos, hogy belefér neki, hogy srácokkal chatelgessen. Nincs erre ideje senkinek, csak a kamaszoknak meg a gyerekeknek. Nem köteles válaszolni neked. Beszélgess a barátaiddal.
2021. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
“Ha fontos lenne az illető akkor tudna válaszolni” Persze! Ezzel megválaszoltad a kérdésedet. Nem vagy fontos neki, fogadd el. Mindenkinél megvannak a prioritások; van akinek egy percen belül válaszolok, van akinek sürgősségtől függően pár óra múlva, van akinek másnap, van akinek soha. Egy levakarhatatlan random arc az egyetemről nálam is utolsó lenne a fontossági sorrendben.
2021. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!