Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti ezt hogy vagytok...

Lányok! Ti ezt hogy vagytok képesek csinálni, hogy egyszerűen ignoráljátok a másik embert messengeren?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a lányt. Egyetemen szaktársak vagyunk, ha élőben találkozunk tök jól elbeszélgetünk. Azonban ha írok neki, arra vagy nem, vagy csak 1-2 szóban válaszol. Pedig nyitott kérdéseket teszek fel. Egyáltalán ilyenkor nem érzi rosszul magát hogy látta de nem ír? Én bárki ír rám, egyszerűen nem tudok nem válaszolni, még ha azt is írom hogy "nem szeretnék veled beszélni, ezért még ezért..." de válaszolok. Rosszul érezném magam ha valakit kétségek között hagynék. Ti, akik nem valszoltok, nem érzitek emiatt rosszul magatokat? 22/f

2021. febr. 9. 21:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Persze, van ilyen hogy nem érdekel a másik. (egyébként az túlzás hogy random srác 2 éve ismerjük egymást és régebben jóban voltunk) szóval nekem is volt olyan lány aki nem érdekelt és el is mondtam neki szépen, nem az volt hogy ignoráltam, szerintem bunkóság ezt tenni. Az persze hogy nem ír vissza a másik és ez engem zavar az már az én egyéni problémám. Sajnos ez van.
2021. febr. 9. 22:40
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán értelek.

azzal,hogy nem válaszol ezt mondja elég egyértelműen-nem szeretnék veled kommunikálni,mert alacsony feléd az érdeklődésem.

miért kellene ezt még írásban is külön megerősítenie,ha eleve nem érdekled és e miatt ha csak minimálisan is,de konfrontálódnia,vagy magyarázkodnia?


de most ugyanaz,ha élőben beszélgetsz valakivel és csak a szavakra reagálsz,a testbeszédre,hangsúlyokra,pillantásokra,érintésekre meg nem.

ha ezek az alap érzelmi intelligencia dolgok hiányoznak belőled,akkor te vak vagy.

azzal hogy nem válaszol,nagyon is válaszol ha még mindig nem tűnt volna fel papa.

2021. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ignorálom, aki spammel, vagy akivel nem akarok közelebbi kapcsolatba kerülni, és ezt hiába közöltem vele. Vannak, akik nem mondják, hogy hagyj békén, az rosszabb.
2021. febr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért ignorál, mert már nem olyan szívesen beszélget veled. Lehet észrevette, hogy te többet gondolsz bele, ő viszont nem, ezért leredukálta a válaszokat. Ezt azért is egyszerűbb csinálni, mint megírni, hogy "nem szeretnék veled beszélni, mert tegyük fel nem kedvellek már" mert nem szeretne a szavaival megbántani és reméli, hogy így leesik neked, hogy mi a helyzet. A legjobb amit tehetsz, hogy nem írsz neki, ha rádír egyszer kétszer akkor érdekled, csak nincs ideje chatelni, ha nem keres akkor nem. A másik lehetőség, hogy megkérdezed tőle, hogy azért csinálja e mert nem érdekled, így akkor megkapod a kérdésedre a választ.
2021. febr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kolléganőm, aki kb félévente egyszer lép be közösségi oldalra, és ezzel is lehet, hogy sokat mondtam. Nevettünk is már azon, hogy mennyivel később köszönt meg egy születésnapi köszöntést. Nem mindenki szeret online beszélgetni.
2021. febr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek irogatni ha nem muszáj. Ha valakivel beszélni akarok, akkor felemelem a telefonom és felhívom. Plusz nem szeretem az unatkozó embereket, akik egész nap ráérnek irogatni, én sem mindig válaszolok ha elolvastam, mert nem mindig érek rá.
2021. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit akarsz tőle, hívd fel. Akkor is, ha semmi konkrét mondanivalód nincs neki, csak kíváncsi vagy rá, hogy van. Nagyon sok ember van, aki Messengeren üzengetve nem képes tartalmasan beszélgetni, legfeljebb egy gyors információcserére használja.

Én is agybajt kapok a "Szia, mizu" és hasonló üzenetektől, nem is tudom őket értelmezni, és válaszolni is szűkszavűan szoktam vagy sehogy. Mondjuk ezt a barátaim tudják, nem is próbálkoznak üzengetéssel, hanem hívnak, és én is hívom őket.

2021. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, nem gondoltál rá, hogy már a töke kivan azzal, hogy folyton írogatsz neki, miközben ő nem akar veled kommunikálni? Feltételezem, nem akar elküldeni a francba, mert akkor meg azon sértődnél meg, csak reméli, hogy egyszer veszed a lapot végre, mint minden értelmes ember és nem írsz rá többet.


De komolyan, minek írogatsz folyton egy olyan lánynak, akiről látod, hogy nem akar veled chatelni?

2021. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Beleképzeltem magam a lány helyébe. Tegyük fel van egy szaktársam, akivel élőben eldumálunk ha épp úgy alakul, de egyébként baromira nem vagyunk barátok és nem is szeretném, hogy valaha azok legyünk. Ennek ellenére egyetemen kívül se hagy békén, messengeren írkál, nyomul, kérdezget, faggatózik és marha idegesítő. Nem mondhatom meg neki kerek perec, hogy szálljon le rólam, mert azért nem utálom/nem akarom megbántani/félek a reakciójától, szóval ritkán válaszolok és nem kezdeményezek soha online beszélgetést. Ez meg ahelyett, hogy venné a lapot és visszafogná magát folyamatosan nyomul.. És még én érezzem magam szarul? Jó vicc.
2021. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy gondolom, hogy még mindig jobb megmondani a másiknak, hogy nem kérünk annyit belőle, esetleg félreérti a viselkedésünket, mint ignorálni és hagyni, hogy agyaljon. Én voltam a másik oldalon is, és úgy, hogy élőben a másik félreérthetően viselkedett, nem értettem, hogy neten miért más. Szóval én inkább megmondom, hogy bocsi, de sok vagy, félreértettél... stb. Akkor is, ha megsértődik.
2021. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!