Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kreatív ember vagy? Mennyire...

Kreatív ember vagy? Mennyire vannak olyan ötleteid, amelyeket akár szabadalmaztatnál is?

Figyelt kérdés
Nem ilyen megvalósíthatatlan (pl. időgép) dolgokra értem, hanem kézzelfogható valamire, ami lehet egy már meglévő dolog továbbgondolása, vagy egy teljesen új ötlet az élet bármely területén. Lennének ilyen saját fejlesztésű találmányaid?
2021. febr. 10. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így működik. Vagy te ingyen dolgozol? A fejlesztők ingyen fognak dolgozni?
2021. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az a kérdés a snapchetet üzemeltetők miből élnek, ezt is lehetne szerintem hasonlóan. Értem amit írsz, nyilván mindenkinek fontos a pénz, de a kérdezőnek ez nem volt szempontja és az ő kérdésére válaszoltam. Szóval van egy ötlet, ha te profit szempontból nézed gondolkozz róla így, mert szerintem ha a messenger stb megéri ez is megérné. Messenger facebook nélkül amúgy hogy? Ott nincsenek reklámok.
2021. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12

De, a Messengerben is vannak reklámok, ahogy maga a Facebook is erre épült. Osszak meg egy képernyőmentést?

2021. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem nincs a messengeren reklám elhiszem hogy neked van. Amugy a facebook se sok felhasználóval kezdte, honnan tudni mennyire lenne népszerű, ha mondjuk pont egy messengeres fejlesztés lenne egy térképes kiegészítőként.
2021. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mint említettem, ez egy létező funkció egyes alkalmazásokban. Ha kimondottan erre építenél, nem sok embert érdekelne. Én sem szívesen osztom meg a helyzetemet.
2021. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szóval gyorsan csapjon le az ötletre valaki mielőtt már valamilyen meglévő szolgáltatásba kerül kiegészítőként :D Amugy sose badooztan az milyen?
2021. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Részben a snapchatben is benne van ez de ott a meglevő ismerőseid láthatod térképen.
2021. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15ös ahogy írtam az telepítené fel aki akarja, ha te nem akkor te nem.
2021. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Melyik alkalmazasokban van ez?
2021. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy programok nélkül is folyamatosan megosztod a helyzetedet, ha nem vagy szellem, mert az emberek látnak téged és HA akarnál ehhez társíthatnál bemutatkozót is.
2021. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!